Advertisement

1. 1.
    Gerek var mı sizce? Çok anlamsız boş bişey ben eğlenip sevinemiyorum aşırı saçma geliyor. Sizce de insanlar bugünde zorla mı eğleniyor?
    3 -4 ... furkancalavera
  2. 2.
    mutluluğa alerjisi olan insanların sorgulaya sorgulaya bitiremediği mevzu.

gerek yoksa da eğlensin insanlar, kötü bir şey mi yani?

kültürümüzde yoksa da eğlensinler.

millet ortadoğu çöplüğünde yılda 1 gün eğlenmeye fırsat bulmuş, bırakın onu da gönüllerince yaşasınlar.
    4 -7 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    ölüme bir gün daha yaklaştıkları için eğleniyorlar. aşırı saçma bir şey tabiki. yılbaşını kutluyorsak neden aybaşını veya hafta başını kutlamıyoruz? zaman kavramını yaratan da biz insanlarız zaten.
    1 -1 ... rapunzel bir orospudur
  4. 4.
    eğlenmek için bir bahane arar insan işte. çok kurcalamanın ne anlamı var ki? o bahanelerden bir tanesi ise yılbaşıdır. tabii eğlenmek isteyene, diğerleri mutsuzluklarına devam edebilir kimsenin mutluluğuna müdahale etmeden tabii. her şeyi sorgulamak yorucu olmuyor mu?
    1 -1 ... kotlin
  5. 5.
    mutlu olmak isteyen her zaman mutlu olma şansına sahip çünkü mutluluğunu kendi de yaratabilir. hala saçma.
    2 ... rapunzel bir orospudur
  6. 6.
    Şimdi şöyle:
    yılbaşında neden eğlenilir
    2 ... aynadaki uc harfli
  7. 7.
    çünkü normal insanlar eğlenir..
    -1 ... artificialhuman
  8. 8.
    manyaklık tamamen.
    1 ... romeosuzjuliet
  9. 9.
    Yanlış anlaşılmasın sorgulamak değilde ufak ufak eğlenilmesi zorunlu olan bir günmüş algısına kayıyor. Şöyle ki “sen yılbaşında evde mi oturacaksın nasıl yani ya” gibi bir soru gelince içimde dilberaydan zorunda mıyım parçası çalıyor. Ben evde oturup bf1 oynamak istiyorum belki bunu eziklik olarak yorumlayanda var. Çok ilginç yılın ilk günü diye uydurduğumuz bir şey uğruna yalandan eğleniyoruz. Yine de iyi eğlenceler ne diyelim.
    2 -1 ... furkancalavera
  10. 10.
    Normalde Gregoryen takvim 1 ocak tarihini yeni yılın ilk günü kabul ettiği için ve biz de bu takvimi kabul ettiğimiz için yeni yıl sevinci biraz mantıksız oluyor çünkü eski halklar bugün Nevruz bahar bayramı dediğimiz şeyi yeni yıl diye kutluyordu çünkü doğa 1 tur dönmüş ve karlar erimiş tabiat uyanmış vs.
    ... ali candan