1. 1.
    mesela yılbaşında bir gün önce bütün gün iş yerinde çalıştığım arkadaşlarımla ya da aynı yatağı paylaştığım ancak farklı evlerde yaşadığım bir kız arkadaşımla falan buluşamıyoruz değil mi?

https://www.internethaber...er-lira-ceza-2145740h.htm
    2 ... manyak olmaya karar verdim
  2. 2.
    Şüphesiz yılbaşı ikramiye bileti kendisine çıkan aileyi etkilemeyecektir.
    -1 ... napacukk
  3. 3.
    nasıl takip edecekler? kapı kapı dolaşacaklar mı. varsa bir yöntemi hemen şeyapmayın bilmediğimden soruyorum.
    ... egenazo
  4. 4.
    Tespit etmesi çok basit, ibnelik yapan komşu çok.
    ... napacukk
  5. 5.
    Hah, şimdi çükü tuttuk dedirten cezadır. Ulan sokağa çıkma yasağı koyuyorsunuz eyvallah ama evde toplananlara ne diye ceza kesiyorsunuz imansızlar! Şimdi ben kızlarımla yılbaşında metal müzik eşliğinde viski içemeyecek miyim? Vallahi unutmayız bunu, billahi de..

eğlencemize engel olamayacaksınız, Yılbaşında parti yapmamızı yasaklayamayacaksınız! Gideyim de bi bira alayım fena dertlendim.
    15 -1 ... queenn of darkness
  6. 6.
    bunu diyenler aylarca miting yaptı, aylarca il il gezip, kapalı alanlarda konferans yaptı!!. ve bunu yapanlar şimdi böyle bir karar mı alıyor ??.

olayın net bi şekilde ideolojik olduğunu görebilirsiniz. amaç sağlık olsa idi yukarıdakiler yapılmazdı veya tam kapama olurdu vs. vs.

ayrıca kasada para kalmadı. yeni yöntemler ile ceza kesmek lazım ki, para gelsin.

not: yılbaşında bi fiil kısıtlama şart. zira halk cehalet içinde. meydanlara inip kutlama yaparlar, evlerde veya mekanlarda toplaşıp yine kutlama yaparlar. ama bunu halk sağlığını düşünüp kısıtlamalı, ideolojik olarak değil!!.
    2 ... cekilin bakayim
  7. 7.
    aynı uygulama 31 aralık gecesi taciz vakıflarında toplanıp, deve sidiği içerken "müslüman noel kutlamaz. 8 yaşındaki oğlan çocuğuna hallenebilir ama noel kutlamak haramdır" diye fetva veren cinsi dinsiz sapıklar için de geçerli mi?
    -1 ... toyboxtan cikan oyuncak
  8. 8.
    Biz de sokakta toplanırız. (bkz: smile was here)
    1 ... jacques mesrine
  9. 9.
    yılbaşı dışında toplanmıyorlar sanki. :d
    ... vedat minor combo
  10. 10.
    o gece sevişemeyeceğimi sanıyorsanız boşuna uğraşmayın. zaten 2 bin lira eskorta vereceğim 3 bin lira da ceza öderim ne olacak. sonuçta yeni yıla nasıl girersek öyle devam edermiş. zabaha kadar seks yapacağım ve beni kimse durduramaz. çaat çaat çaat.
    ... amgurulugations