1. 1.
  Seyyar satıcı açmak olabilir. Böyle pejo minübüsü güzelce dayayıp döşeyip, güzel bir mekan oluşturmak. Köfte, sucuk, kuru pilav ve olmazsa olmaz çiğ köfte hizmeti vermek. Zakkwylde babanın yeri.
  1 ... zakkwylde
 2. 2.
  çıkmaz çıkarsa söylerim.
  ... hispanic
 3. 3.
  tüpçü açmak. tıpkı 99 ve 2001 ikramiyelerini kazanan dayı gibi.
  ... ulkucuwolf
 4. 4.
  çeyreğine de razıyız anasını satayım. ucundan çıksın. dırnak kadar.
  1 ... stay with me
 5. 4.
  Anneme ve babama veririm. Birbirleriyle sık sık tartışsalar da dünyaya gelmeme imkan veren ve beni en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan bu iki insan maddiyat sıkıntısı çekmeden canları ne istiyorsa yapabilsin. Annem hayalini kurduğu 100 sokak köpeğine barınak olacak evi alsın. Babam da.. Babam ne hayali kuruyor tam bilmiyorum. O da lüks bir deniz ürünleri restoranı sahibi olsun madem. Bu arada çoğunuzunkinin de istediği gibi anne ve babanın asıl en büyük hayalinden yani siz evlatlarının sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir hayat yaşadığınızı görmelerinden bahsetmedim diye bunu çıkardım sanmayın.Bu zaten klasiktir. Anne baba kendinden önce sizi düşünür.
  1 ... pneuma
 6. 5.
  Bir acılı adana söylicem.Sonra oda ne bir acılı daha duramıyorum ulan bir acılı bir acılı daha.Yine bir acılı daha üstünede bir tane daha acılı hmmmm ohh gelsin acılı bir adana daha tekrardan bir acılı beklemeden bir acılı daha.
  1 ... nihilistefan