1. 1.
    geçmişten bugüne bir gelenektir.

yılbaşı gecesi büyük ikramiyeyi kazananlar (genelde çeyrek bilet) anında sessizliğe gömülür.
    bir kerede çıksınlar ortaya be. olay anını falan anlatsınlar. hep gizli hep gizi !
    ... gina carano
  2. 2.
    o dakika ortadan kaybolurum hiç acımam.
    ... koruk
  3. 3.
    ben saklanmayacağım, buradan söz veriyorum.
    ... ulanismail
  4. 4.
    Bi kere köyde gecekonduda oturan bir adama çıkmıştı star da izlemiştim bi kaç yıl geçmiştir üstünden.

Adamı komşulara soruyolar işte nasıl biriydi diye?

Bakkal gelip dedi ki "daha dün akşam bana veresiye yazdırıp eve gitmisti borcumu ödemeden ne ara gitti amk"

Evi de olduğu gibi bırakmış perdeler filan duruyor gecekonduyu çekiyorlar.
    3 ... patronum
  5. 5.
    Bana çıksın yarısıyla en büyük uludağ sözlük zirvesini organize ettirmezsem şerefsizim. Bütünüyle olmaz. Yarısı da bana kalsın. Belki 30 - 40 sene daha yaşarım. Sevdiğim ve bakmakla mesul olduğum bir melek var.
    ... mr forever happy
  6. 6.
    Çünkü yolacaklar da ondan. Hiç kimseye zırnık koklatmasa bile ya kurnazın dolandırıcının birine kaptırır ya beceriksizlik veya işbilmezliğinden batırır ya âlemlerde yer bitirir veya mafya dadanır. Neticede % 99 u eski halinden beter olur. Onca örnek var hâlâ insanlar ahlı paradan medet umuyor. Binlerce insanın âhı var o parada. Hayır getirmez. Bi de şöyle hayır yapcam böyle hayır yapcam diyenler yok mu? Odunla vurasım geliyor ağızlarının ortasına. Haram paradan yapılan hayır kabul olmaz. Hem sonra bakalım sana nasip edecekler mi o parayı. Yapsan bile belkide sadece vebalinden kurtulursun, onu da tek kuruşunu kendi uhdene almamak ve gerekli ihtiyaç sahiplerine kendi elinle vermek şartı ile. Boşuna kendini kandırıyor insanlar.
    -2 ... gazeloglu