bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Uludah sözlük okuyucularından oluşan bir forumda yapılmış bir anketi oluşturan soru. milyonlarca uludağ sözlük okuyucusunu muallak bırakan ve cevaplaması gerçekten zor bir soru aynı zamanda. sonuçların açıklanmasına kısa bir süre kala kaçıncı çıkacağım konusundaki kehanetlere kulak tıkamaktan başka bir şey gelmiyor elimden...

  sevişmek zaten güzel bir eylem. hele de yılbaşında yapılırsa insanın umutlarını tazeler ve en önemlisi onu umut dolu bir yıl verir. türkiye'nin gündemini her zaman belirlemekle görevli olan uludağ sözlük yazarları da elbette sevişilmek istenecek insanlar kategorisinde ilk sırada.

  peki siz kimle sevişmek isterdiniz? şaka ya da ironi amaçlı sorulmuş bir soru değil... sadece sosyal medyanın nabzını tutmak adına sizlere soruyorum bunu... espri yapmadan, yaşınıza uygun bir şekilde cevap verim. siz! entelektüel ve benzersiz uludağ sözlük azizeleri! yılbaşında hangi yazarın bedeni altında olmak istersiniz? hangi yazarın hazları ve istekleri ile samimiyet kurmak istersiniz?

  cevabı gerçekten çok zor bir soru. kimi seçmezsen aklın onda kalacak gibi...

  freeze you later...
  2 -4 ... absolute zero
 2. 2.
  meslek ilkelerime uyan her yazar olabilir. parasını ödeyecek,evli olmayacak,bakire olmayacak,anal ilişki istemeyecek. başka şartım yok.
  edit; gidiş geliş masraflarını unuttum.
  1 -2 ... big zeker cift teker zekeriya
 3. 3.
  uludah'dan sonrasını okumadım.
  3 ... queen dinleyen adam
 4. 4.
  Ben olsam direk zall derdim. Para, Kariyer, yakisiklilik, para onda var.
  1 ... kedi memduh