bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    istanbul ümraniye'den ümmetin haklı çağrısıdır.

yılbaşı adı altında hristiyanlaşmak istemiyoruz

bağzı kafirlerin zoruna gitmiştir.
    9 -43 ... doc dr akil hocaoglu
  2. 2.
    dektekliyoruz.esefle yılbaşı kutlamalarını kınıyoruz.
    9 -11 ... aydinoglu
  3. 3.
    kullandığın alet edevat teknolojiye kadar hristiyanlanmışsın,gelmiş nelerden şikayet ediyorsun. hristiyanlardan korkmayın kardşim bu kadar. allah'ın yarattıklarına karşı şefkatli olun.ayetler var ayetler.
    12 -5 ... hubel
  4. 4.
    Gerizekalilar ordusu. Siz kutlamayın. Ben daha da janjanli olsun diye Beograd'a gidiyorum. Noelde de fener rum patrikhanesindeki ayine katıldım. Ohh ne güzel missler gibi kokuyordu ortalık ayak kokusu yok bisey yok .
    10 -5 ... sevgilim ben manyak oldum
  5. 5.
    Arkadaş dinden uzaklaşmaya bahanemi arıyorsunuz. Otur evinde. Veya o gün içerisinde neler yapıyorsan aynı şeyleri yap. Bana doğum günüde dahil bôyle şeyler hep gereksiz gelmiştir. Ama Doğum gününü kaldırın demek yerine. Kutlamıyorum olup bitiyor.
    5 -3 ... senben22
  6. 6.
    hristiyanlasmak nedir ya milletin maksdı eğlenmek bir sebep olsada icsek manitalarla takilsak afedersiniz kim siker hristiyanlasmayi kimsenin htistiyanlascagini sanmadigim durum.
    6 -2 ... a8n5x
  7. 7.
    Desteklenen bir söz. Müsiüman yılbaşı kutlamaz.
    3 -6 ... asosyal pesimist erkek
  8. 8.
    Hristiyanlaşmayı şefkate bağlayanlara pes diyorum. Ne alaka be? Tamam belki bazı hususlarda onlar gibi olabiliriz ki keşke böyle olmasaydık. Ama bazı şeylerde de kendimize sınır koymamız şarttır. O da yılbaşı gibi saçmalıkları kutlamayarak olabilir. Kimse kusura bakmasın buna ne hoşgörü gösterilir ne de sizin deyiminizle şefkat.
    Güldürmeyin lütfen hristiyanlaşmak ve şefkat...
    3 -7 ... catlakmargrit
  9. 9.
    sokaklarda cingıl bels cingıl bels diye sallanacak sarhoşlara uyarımızdır.
    1 -2 ... doc dr akil hocaoglu
  10. 10.
    Nedense her yılbaşı hristiyanlaşıp isa sizi kutsasın diyerek vaftiz oluyorum. 1ocakta tekrar camiye gidiyorum.
    7 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu
kapat