1. 1.
  beni şaşırtmamıştır.

  bilmiyorum başlığı açıldı mı, sözlükte söz konusu oldu mu ama, ben az önce haberdar oldum. şu saçma salak videolar çekip, "örümcek/yılan korktun mu" diyen kız yanılmıyorsam denizli' de bir barda sahne almaya başlamış.

  ee, aleyna tilki'ye "sanatçı" deniliyorsa "örümcekk" diyen kızın da bir club ta sahne alması gayet nomal oluyor.

  (bkz: aleyna tilki li fuse tea reklamı)

  merak ediyorum; meşhur olmanın, bu kadar ucuz, bu kadar basit , bu kadar kolay olduğu başka bir ülke var mıdır acaba?

  yılan korktun mu diyen kızın club ta sahne alması
  12 -6 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  yılan korktun mu diyen kızın club ta sahne alması
  14 -3 ... being a dwarf
 3. 3.
  Bu kızın ciddi sorunları var. Sanırım bunalım problemi yaşıyor ve buralarda kafa dağıtmaya çalışıyor. Garip.
  8 -1 ... kale3112
 4. 4.
  şaşırtmayan gelişmedir. bunun olacağı yazıldı zaten buraya evvelki zamanlarda. bu ülkenin dinamiği böyle artık. nerede gereksiz tipler varsa başımıza sanatçı şarkıcı veya daha fenası bilir kişi olarak çıkıyorlar.

  tek olayı iç çamaşırı defilelerinde vücudunu sergilemek ve sık sık din değiştirmek olan bir tiplemeyi televizyon programlarına çıkartıp terör konusunda siyaset konusunda hatta sık sık değiştirdiği din konusunda bilir kişi gibi konuşturtursanız ardı arkası kesilmez gelir böyle. bir tane ergen çıkar daha 17 yaşında aşk yaşamaya başlar bir şarkı söyler adına da sanatçı denirse sonra memeleri sayesinde böylesi çıkar programlara çıkartılır gece kuluplerinde sahne alır.
  14 -5 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  hak edilmemiş her kazanım acıklı bi yıkımla kişiyi terk eder. hayatın böyle bi döngüsü var; bu kız bikaç ay daha gündemde olur; sonra vedalaşırız onunla. daha şimdiden sönmeye başladı bile üstelik. çünkü? çünkü üzerinde yükselmeye çalıştığı şey temelsiz sevgili kardeşlerim. kökü yok. birikimi yok.

  geride, silinmeyecek rezil bi parlayış ve sönüş hikayesi kalacak maalesef. otuzlu yaşlara geldiğinde; "keşke yapmasaydım" diyeceği biçok şey var bu kızın daha şimdiden hayatında.

  halil söyletmezle klip çekmek gibi. kim, hangi mide, nasıl bi yokluk bunu aklar anlamak mümkün değil.

  türk interneti sosyolojinin meselesi haline geldi. dehşet verici bi akıl hastalığına gönüllü yakalanmış gibiyiz.
  13 -2 ... agnottott
 6. 6.
  kıskançlarr yine toplanmış kızcağızın üstüne gidiyorlar. kız bileğinin hakkıyla buralara geldi tebrik edeceğinize neler yazıyorsunuz. siz de vidyo çekeydiniz de ünlü olsaydınız o zaman burada kıskanacağınıza.
  2 -8 ... cikibom1
 7. 7.
  siz şaşırmıyorum diyorsunuz ama bu kız inanın çok şaşkın. hafif meme gösterip korktun mu diye video çekip bildiğin ünlü oldu kız. reklamlar meklamlar derken şu an hayal dahi edemeyeceği paraları kazandı bile... kazanmaya da devam ediyor. biraz zekası varsa, ne salak memleketmiş lan bu memleket, mememi açtım neler kazandım, daha da açsam kim bilir neler kazanacağım demiyorsa bir şey bilmiyorum. instagramına girin bakın, başkası adına utanmak tabirini saç tellerinizden ayak parmaklarınıza kadar hissedersiniz.
  6 ... yikanmak istemeyen cocuk
 8. 8.
  megastar süperstar ajdarı tokatladılar ohladık, türk popunun efsanevi yüce sesi olan aleyna tilkiye çatal bıçak seti fırlattılar hohladık, bu kıza da yemek takımı seti ve derin dondurucu fırlatmak farzdır bence. anca paklar.
  ... ortadireksaban
 9. 9.
  memen varsa kralsın.
  -1 ... munir bey
 10. 10.
  şaşırdık mııı? haaayııır.
  ama ne yapacak çok merak ediyorum saatlerce yılan böcek arı cin korktun mu yapar herhalde başka bir b*k yok çünkü yapabileceği.

  gidenlere üzülüyorum akıl sağlığı yerinde olmayan gider çünkü.
  1 ... son feci kedi