1. 1.
  diye iktidarı yalayıp gençlere bak yiğanım 2000 den önce ekmeği garneynen alıyoduk, tüp dolduracak paramız yoktu, hastane de kuyruklar varıdı yaaa siz nerden bilecağnız. bre amcık hoşafı 18 yaşındaki biri niye ilgilensin 2000 den öncesiyle ona ne hastane kuyruğundan, karneli ekmekten gençler rahatına düşkün. daha özgür bir yaşam istiyorlar cepleri dolu dolu gezip eğlenmek istiyorlar yani vaat budur eldeki olanın daha iyisi geride kalanı örnek göstermek değildir. yıl olmuş 2018 adamın kafa halaa hastane kuyruğu, karneli ekmek de nasıl bir yokluk yaşadıysa evinde yemek pişirmeyi lüks zannedip akp ye oy atıyor. ulan bir vatandaşın zaten hastaneye gidip beklemeden muayene olabilmesi, asgari ücretle 3 öğün yemek yiyebilmesi aldığı bulguru pilavı tüpte pişirebilmesi normal şeyler hatta normal bile değil bununla mı övünüyorsun bunu mu vaat ediyorsun yıkık.
  1 -2 ... amuniyimgardas
 2. 2.
  yıl olmuş 2018 halen hastane kuyruğu karne ekmek
  Medeni ülkelerin seviyesini geçip gitmek varken uğraşılan şeyler. ilim fen matematik öyle dururken imam hatiplerin nitelikli okul yapılması gibi şeyler.
  2 -2 ... pazar pazar
 3. 3.
  Dostum bırak bu işleri. Git test çöz, pes oyna, ne biliyim işte. Yaşına göre bişeyler yap. Boşver sen takma bunları kafana. Valla...
  -1 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo