1. 1.
    ayakkabı kutularından çıkan paraları göremeyen, cemaatle aralarındaki sürtüşmeyi göremeyen, akp yi hala dini değerlerle bağı olan, kul hakkı yemeyen, çalıp çırpmayan bir parti sanacak kadar saf, iyi niyetli, zeka seviyesi düşük insan evlatlarının becerebileceği, marifet isteyen üstün davranış kalıbı.
    #22412814 :)
  2. 2.
    gündemi, izlediği ve yanlış yönlendirme üzerine kurgulanarak sunulan atv haberlerinin doğruluğundan ibaret sayan ve arada sırada da posta okuyup bir şeyler anlattığın zaman 'haaa' diye anlamış numarası yaparak yanıt verip de aslında bi b.k anlamayan kişiye yurdum insanı değil yurdum salağı denir. evet bu böyledir; eğer birisi kişinin inandığı değerlerin değersizliğini ve yanlışlığını o kişinin son derece inanacağı bir şekilde sağlam verilerle ortaya koyuyor ve malum kişi hala anlamıyor ya da bilinçli olarak -işine geldiği için- anlamıyormuş numarası yapıyorsa o kişiye yurdum salağı denir.

ek bilgi: 2014 yılında dünyayı nesnel koşullar altında, bilimin ışığında irdeleyip incelemeye çalışan bireyin sokakta karşılaştığı kişinin yurdum salağı olması olasılığı %60, yurdum salağının akp'li olması olasılığı da %85'tir.
    #22690849 :)
  3. 3.
    kavgadan gürültüden bıkmış yiyorlarsa yiyorlar, adamlar hizmet de yapyorlar amk. bu onların günahı diyen, 12 senedir ciddi bir muhalefet olamamış partiyi takım tutar gibi tutanların sayesinde gerçekleşmiş akp li olmaktır.
    #22690908 :)

yıl olmuş 2014 hala akp li olmak ile alakalı başlıklar