1. 1.
  istanbul'da kaçak yerleşimleri yıkmak isteyen ekiplere, bölge ahalisinin saldırma yöntemidir. Güzel ülkemin insanları kovan kovan arılarla yıkım ekiplerine saldırarak kendilerini püskürtmeyi başarabilmiştir. ancak daha sonra alınan geniş güvenlik önlemleri ile yıkımlar gerçekleşmiş, insanların yuvaları başlarına yıkılmış. yıkılan bölge muhtemelen belediyenin rant alanı olacaktır. o da başka bir konu tabi.

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25009687/
  2 ... zookeeper
 2. 2.
  çocuğunu kesme, üzerine benzin dökme, çatıda kendini jiletleme gibi savunma taktiklerinin başarısız olduğu farkeden yurdum gecekonducusunun, "en iyi savunma saldırıdır" mantığı ile geliştirdiği üstün teknolojik yöntem.
  cidden de etkili bir yöntemdir, çatıdan aşağı düşüp çarpmanın etkisiyle hırçınlaşan arılar, ne çop ne panzer dinler, gazeteciler dahil önüne gelen herkesi sokmuşlardır. gerilla tarzı direnişte yeni bir soluktur bu buluş.

  dumanla sakinleştikleri bilinen arıların üzerinde göz yaşartıcı gaz dumanının nasıl bir etkisi olur, o da başka bir araştırma konusu olabilir.

  (bkz: zoolojik silah)
  3 ... novemberthegeneral
 3. 3.
  (bkz: sadece türkiye de görülen olaylar)
  1 ... skinnyman
 4. 4.
  cok yaraticidir.ancak yikimlar devam etmektedir. herkesin bu konuda duyarli olmasi gerekir. iste akp'nin adaleti buraya kadar.

  http://www.ivmedergisi.co...ede-yikim-gerginligi.ivme
  1 ... humbara
 5. 5.
  yirmi birinci yüzyıl gecekonducularının biyolojik silaha geçişi olarak tarihe geçmiş olay.
  1 ... hipomanik hedonist
 6. 6.
  mehmet ali birand'ın ana haber bülteninde biyolojik silah olarak tanımladığı hede.
  1 ... lonelydavars
 7. 7.
  (bkz: yıkım ekiplerine ayıyla saldırmak)

  yaran yanlış okumamdır. ama daha etkili bir çözüm olabilir tahminimce.
  1 ... sakat sinek