1. 1.
  insan tabiatı gereği yüzme bilen bir varlıktır a dostlar. hıyarı bile suya atıyorsun yüzüyor. bir insan nasıl yüzemez anlamak güç.

  edit: iş bu entrydeki hıyar kelimesi hakaret yahut hiciv bazlı değil espri mahiyetinde kullanılmıştır. Rahatsızlık duyan kimselerin affını temenni ederim.
  3 -6 ... fikrimfirarda
 2. 2.
  benimdir o, çocukken ıslak ayakla sudan çıktığımda kuma veya zemine basma fobim vardı bu da zamanla beni denizden soğuttu, tam anlamıyla öğrenemeden büyümüş oldum, zaten karadenize taşındığımdan dolayı da burada yüzme bilsem de girmem, denizi çok tehlikeli.
  3 -1 ... masklavi
 3. 3.
  (bkz: büyük iskender)
  (bkz: napoleon bonaparte)
  ... caranthir
 4. 4.
  Benimdir.

  Umraniyede deniz vardi da biz mi yuzmedik?
  1 ... garipbiadam
 5. 5.
  Sudan korktuğum için benimdir.
  ... caputtibia
 6. 6.
  O hıyar sen oluyorsun galiba, neyse..
  Bu yaşıma geldim ve hala yüzme bilmiyorum çünkü Sudan aşırı derecede korkuyorum. Bir insan sudan neden korkar o konuda hiçbir fikrim yok ama bak.
  2 -3 ... misroha
 7. 7.
  Benimdir. Zaten denize havuza girmeyi sevmem. ıslanmaktan ve üzerime kumların yapışmasından da nefret ederim. Böyle tatilleri sevmiyorum. Bak yine sinirim bozuldu.
  2 -3 ... duygusal raphael
 8. 8.
  bir angara bebesi olarak ben değilim. iyi yüzerim. şubatın 20'sinde bursada yerde 20 cm kar varken denize girmişliğim var. dizlere kadar tabi. ankaralı su görünce girer arkadaş.
  1 ... serdarsl06
 9. 9.
  sudan tiksinirim, yani denize vesaire girme anlamında. hem de korkuyorum, denizde geçen filmleri izleyemeyecek kadar.. doğal olarak yüzemem de.
  2 ... oyle kolaysa
 10. 10.
  Yüzme seansı verilir.
  ... zeki cevik ve ahlaksizz