1. 1.
  bu yastık izi dediğimiz şey çok garip lan. acayip bi etkisi var. kim görse adama hala uyanamamış ya da son 23 saattir uyumuş muamelesi yapıyor.

  misal şöyle sol şakaktan aşağı doğru uzanan derin bir yastık iziyle uyandınız. işe gittiniz, saatinde iş yerinizde olsanız dahi patronun gözünde geç kalmışsınız imajı uyanır. adam ister istemez "oooo begggim iyi uyumuş heee" diye geçirir içinden. ya da hadi olm uyan da işe başla bakışı atar.

  bir de benim gibi bahtsızlar var. pazartesi sabahına derin bir yastık iziyle başladım. bakkala kahvaltı için eti negro almaya gittim adam bana şehrin ağasıymışım muamelesi yaptı. "abi bak bozuk yoksa verme. allahın adını veriyorum bak. hayırlı haftalar ağbi" dedi. bildiğin erkan elektar olarak girdiğim bakkaldan sıkarfeys olarak çıktım. havaya girmişken, sağ olsun berberim havamı indirdi. ağbi böyle işe gidilmez deyip sakal tıraşından sonra başladı yüzü yoğurmaya. baktı bi noktadan sonra geçmiyor yoğurma şiddeti yerini okşama yımmşaklığına bıraktı. on dakka daha bekleseydim esnafa muhteşem bir pazartesi şovu izletecektim amnskym.

  velhasılı berbat bir şeydir yüzde yastık iziyle uyanmak.
  4 -1 ... aksanli erkan elektar
 2. 2.
  bir yüzde defter iziyle uyanmak değildir.
  3 ... perry
 3. 3.
  bir yüzde hırka iziyle uyanmak hiç değildir.
  1 ... arkadayervarilerleyelim
 4. 4.
  bir yüzde yarrrak iziyle uyanmak hiç hiç değildir.
  -1 ... aksanli erkan elektar
 5. 5.
  Insanı rezil eden durumdur.
  Erken farketmek önemlidir.
  ... nihatdoganinyengesi