1. 1.
  Akıllara takılan bir soru. Bu amına kodumun alkolü bir izmirde mi içiliyor? Hayır. Ramazanda iftar sofrası atan adam ramazan bayramında rakı masasını çekiyor. Kandil günü gelip burda içenlere laf söylüyor. Müslümanlık satıyor. Bazısı trollüğüne yapıyor da bazısı kendi müslüman diye herkesi müslüman sanıyor. Kandilse sana kandil adam gibi namazını kılıyorsan kıl kılmıyorsan da siktirol ne yaparsan yap. Hâlâ alkolü sigarayı ayıp şey olarak görenler var. Taş çağını geçeli çok oldu. Din diye kendi kendinize engel koyuyorsunuz, bi sikim yapamıyorsunuz. Bir de yapanı kıskanıyorsunuz. Sana göre değilse inanmayacaksın.

  Sakinim.
  5 -1 ... ulkucuwolf
 2. 2.
  Kemalistler.
  2 -10 ... verem eder geceler
 3. 3.
  Konya da neden bu kadar çok tekel bayi var sanıyorsunuz?
  9 ... n dakota
 4. 4.
  Harbiden konyalıyım 200 metrede bir tekel bayi var. Meyhaneler sokak diye bir yer var gece kulüpleri de dolusuyla ve konya en çok tüketen 1. Şehir eee gariplik işte var sanki bu?
  4 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
 5. 5.
  Müslüman içebillir. Ki içmemeli.
  çünkü müslüman. iman etmiş mi? Sen ona bak.
  %99 müslüman da % kaçı iman etmiş.
  (bkz: hucurat suresi 14 ayet)
  Ayetler iyi okunup meali ortaya konursa ve sen bunu doğru anlarsan sorun çıkmaz.
  3 -1 ... ozan oyunbozan
 6. 6.
  Ben içiyorum, evet bağımlıyım.
  ... fizulislermuduru
 7. 7.
  Müslümanım ayağına yatanların 90%'ı alkol içiyor. Biribirimizi kandırmayalım.*
  2 ... bay efendi
 8. 8.
  Kağıt üzerinde o rakamlar.
  Eğer bu gün 3 gençten 4’ü iddia oynuyorsa , her yılbaşında 2 hafta boyunca nimet ablaların önünde kuyruk oluyorsa ve günde bilmem kaç bin ton alkollü içki tüketiliyorsa o ülkede en fazla % 50-55 oran vardır.
  2 ... hakan yavas
 9. 9.
  Din kimlikte değil insanın içindedir. Bende de islam yazıyor güya. Bende tanrı inancı bile yok. Kim neden neye göre yazdı onu sorgulamak lazım. Gerçi alkol de tüketmiyorum. Demek müslümanlar içiyor gene.
  3 ... azkaban tutsagi