1. 1.
    Akıllara takılan bir soru. Bu amına kodumun alkolü bir izmirde mi içiliyor? Hayır. Ramazanda iftar sofrası atan adam ramazan bayramında rakı masasını çekiyor. Kandil günü gelip burda içenlere laf söylüyor. Müslümanlık satıyor. Bazısı trollüğüne yapıyor da bazısı kendi müslüman diye herkesi müslüman sanıyor. Kandilse sana kandil adam gibi namazını kılıyorsan kıl kılmıyorsan da siktirol ne yaparsan yap. Hâlâ alkolü sigarayı ayıp şey olarak görenler var. Taş çağını geçeli çok oldu. Din diye kendi kendinize engel koyuyorsunuz, bi sikim yapamıyorsunuz. Bir de yapanı kıskanıyorsunuz. Sana göre değilse inanmayacaksın.

Sakinim.
    5 -1 ... ulkucuwolf
  2. 2.
    Kemalistler.
    2 -10 ... verem eder geceler
  3. 3.
    Konya da neden bu kadar çok tekel bayi var sanıyorsunuz?
    9 ... n dakota
  4. 4.
    içmesinler diye ben alıp lavaboya döküyorum. ama her seferinde nasıl oluyorsa yeniden üretiyorlar.
    1 ... a t m a c a
  5. 5.
    Harbiden konyalıyım 200 metrede bir tekel bayi var. Meyhaneler sokak diye bir yer var gece kulüpleri de dolusuyla ve konya en çok tüketen 1. Şehir eee gariplik işte var sanki bu?
    4 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
  6. 6.
    Müslüman içebillir. Ki içmemeli.
    çünkü müslüman. iman etmiş mi? Sen ona bak.
    %99 müslüman da % kaçı iman etmiş.
    (bkz: hucurat suresi 14 ayet)
    Ayetler iyi okunup meali ortaya konursa ve sen bunu doğru anlarsan sorun çıkmaz.
    3 -1 ... ozan oyunbozan
  7. 7.
    Ben içiyorum, evet bağımlıyım.
    ... fizulislermuduru
  8. 8.
    Müslümanım ayağına yatanların 90%'ı alkol içiyor. Biribirimizi kandırmayalım.*
    2 ... bay efendi
  9. 9.
    Kağıt üzerinde o rakamlar.
    Eğer bu gün 3 gençten 4’ü iddia oynuyorsa , her yılbaşında 2 hafta boyunca nimet ablaların önünde kuyruk oluyorsa ve günde bilmem kaç bin ton alkollü içki tüketiliyorsa o ülkede en fazla % 50-55 oran vardır.
    2 ... hakan yavas
  10. 10.
    cühela kokuyor bu başlık.

"ben müslümanım" dediği halde alkol içen o kadar kişi var ki.

alkol alan herkes gayrimüslim değildir.

edit: çomar değilim. alkol falan da almam. hadi eyv.
    2 -1 ... kazakistanli ii