1. 1.
    bir realite. yüzünü örten kara çarşaflı suudi kardeşlerimiz yanlış biliyor, bi sen doğru biliyorsun amk.
    1 -2 ... diskapininmandali
  2. 2.
    üç büyük teistik dinin mensuplarının en büyük kusurudur, kadına bir türlü değer vermeyi öğrenemediler. ve bu nedenle etkilerini ve güçlerini yitirdiler.

ne yahudilik,

ne hıristiyanlık

ne de islam.

üç büyük dinin mensupları kadını yüzüne kadar örtmüş onu toplumdan soyutlamış ve birçok alanda başarılı olan bir zekayı görmezden gelerek horlamıştır ve hala horlamaya devam etmektedir, ilk fırsatta da horlayacaktır. maalesef öyle. itiraz etmeyin bana hemen örnekleri sayarım.

kadını öldürmek bile daha az suç sayılmaktadır islam fıkhında. canı bile hor görülmüş, can bu can yaaa....

batı medeniyetine burdan teşekkür ediyorum, kadını eğittiği, topluma kazandırdığı ve insan olarak varlığını kabul ettiği için. (kusurları ve günahları olmasına rağmen)

batı medeniyeti olmasaydı okuyamazdım, batı medeniyeti olmasa kitap yüzü göremezdim, batı medeniyeti olmasa çalışamazdım, batı medeniyeti olmasa insan içine çıkamazdım. batı medeniyeti olmasa insan yerine konmazdım.... batı medeniyetini ülkemize getiren 2.Abdülhamit'e ve Atatürk'e teşekkür ederim.
    ... jean piaget
  3. 3.
    sokaga çıkan türbanlı kadın cehennemliktir.
    karısı olan adam cehennemliktir.
    annesi olan adam cehennemliktir.
    kızı olan adam cehennemliktir.
    bacısı olan adam cehennemliktir.
    annesi bakire olmayan adam gavattır.
    bacısı evlenen adam pezevenktir.
    kızı doguran adam nonoştur.

şimdi birde bunlarla başlık açın tek tek.
    ... dergah sovalyeleri