bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    karakteri ve kişiliği güzel olan kızın benim için her zaman kazanacağı durumdur. Öyle yalandan laf olsun diye söylemiyorum, dürüstümdür, bana göre dışı güzel olup içi boş olacağına, bana yakın davranan düzgün, alçak gönüllü, kendi halinde aklı başında olan bir kız benim için bir numaralı tercihtir. Her zaman böyle birini bulmak istedim.

Haydi selametle.
    3 ... rainy days
  2. 2.
    bir kızın karakterine aşık olduğunuz zaman zaten o sizin için dünyanın en güzel kızı olur.
    3 ... josefstalininbiyigi
  3. 3.
    yüzü güzel kız kısa vadede , huyu güzel kız uzun vadede mutlu eder.
    ... vaeriil
  4. 4.
    karakteri güzel olan kız tercih edilmesi , şov değil bilakis ciddi düşünüldüğünde olması gerekendir. hani, olması gereken demeyeyim de , huy güzelliğinin yüze yansıması durumunun geçerliliğinin oluşu diyelim. huy güzelliği deyince de göreceli değil , gerçekten huy güzelliği diyelim. tamam, sana göresi bana göresi olur dersen de, bana göre huy güzelliğinin olacak olması, böylelikle yine bana göre yüzünün de güzel gelecek olmasıdır. yani bir nevi win win olayı.
    7 -1 ... en asaletli duygularin adami
  5. 5.
    yüz güzelliği geçicidir, karakter güzelliği kalıcıdır ama bunu tespit etmek zordur. bu tespiti yapabileceğinize dair kendinize güveniyorsanız geçici güzellikleri geçiniz efendim.
    -1 ... kredi frueger
  6. 6.
    kesinlikle karakteri güzel olan. ama yani yüzü güzelin karşısındakide en azından eli ayağı düzgündür diye düşünüyorum. ilyas salman gibi bişeyse karaktere falan bakamam.
    ... rocksuperstar
  7. 7.
    Elleri güzel olan kızın alacağı versustur.

(bkz: el fetişizmi)
    ... the ukraynali
  8. 8.
    Karakteri güzel olsun. içinin güzelliği yüzüne vurur Zaten.
    8 ... alkolik oldum
  9. 9.
    ister inanın ister inanmayın benim için ikincisi yani aradığım kişisel özellikler daha önemlidir. Görüntüye aldanma hiçbir zaman. Saygılar.
    6 -3 ... rainy days
  10. 10.
    genel olarak yüzü güzel kızın kazanacağı versus.
    8 -3 ... monicayep
kapat