bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hakkında acilen soruçturma açılması gereken okul. bu okulda okul yönetiminin de katkısı ile pompala adlı ingilizce şarkıya clip çekilmiş ve öğrenci velilerinin izni olmadan öğrenciler oynatılmıştır. öğrenciler ne söylediğini bilmeden aşağıda bir kuplesi olan şarkıyı playback yapmışlardır.

  --spoiler--
  ****
  aşağıda oğlanları için bekliyor
  ve kızları bekliyorlar,kendi götlerini becererek,
  pompala daha sesli hadi,
  durma ve devamlı yap
  yap şunu hadi getir
  oynat şunu!
  ****
  --spoiler--

  (bkz: pump it şarkısını söyleyen öğrenciler)
  2 -9 ... rubberman
 2. 2.
  türk eğitim sistemini 1 dirhem daha eğlenceli hale getiren öğretmenin bulunduğu okul.
  pump it şarkısını söyleyen öğrenciler içinse (bkz: #12026753)
  -1 ... duman6kelimeler
 3. 3.
  "reklamın kötüsü olmaz" düşüncesiyle adı bir şekilde duyurulmuş yurdum okuludur.
  1 ... bir birey
 4. 4.
  http://www.yuregililkogretim.meb.k12.tr/

  pump it şarkısını söyleyen öğrencilerin bulunduğu, yukarıdaki okulun internet adresinde de ilgili video'da* oynayan öğretmenlerinin bazılarının fotoğraflarını görebileceğiniz okul.

  youtube'da video'nun yüklü olduğu adreste klibi yükleyen kişi olduğunu iddia eden (büyük ihtimalle de o olan) öğretmen aşağıdaki açıklamayı yine videonun altına yapmıştır:

  --spoiler--
  #1#
  arkadaşlar balıkesirin sındırgı ilçesinin; köy okuluyuz.

  #2#
  okulumuzla ilgili herhangi bir eksikliği vurgulama amacımız yoktur; biz halimizinden gayet memnunuz. ayrıca yöneticilerimiz ellerinden geldikçe yardım, katkı ve destekte bulunmaktadır. allah devletimize zeval vermesin.

  #3#
  velilerin haberi olmasın denmiş. bu video 2000 kişillik bir belde halkının ve ilçe protokolunun tamamen katıldığı bir okul gecesinde gösterilmiştir. protokol üyeleri videoyu büyük bir memnuniyetle izlemiş ve tebriklerini sunmuşlardır.

  #4#
  kaldı ki biz bu klibi kadir has üniversitesi öğrencilerinin çektiği klipten esinlenerek yaptık ve sözlerini dikkate almadık!; sadece bu tarz bir klip için uygun bir şarkı olduğu için seçtik.çünkü kısa cümleli mimik yapmaya uygun vs... hatta ilk başta let's get it started yapıyorduk öğrencilere söyletemediğimiz için vazgeçtik.

  #5#
  arkadaşlar videoyu yapan öğretmen arkadaşlardan biri benim. canımı sıkan bir kaç mesaja cevap vereyim dedim 1-ilk olarak şarkıdaki pump it pompala; anlamadında değildir sözlerin devamına bakarsanız eğer ( turn up the radio blast your stereo yani radionu aç ve müzik setini patlat )yani buradaki anlamı basmak, yüklenmek anlamına gelmektedir.

  --spoiler--

  adres:
  http://www.youtube.com/watch?v=gHDxz0KPOns+

  not:
  klibi hazırlayan kişinin kendisini daha geniş kitleye duyurabilmesi için 'eleştirilere cevap' niteliğindeki yazılarını, yardım amaçlı olarak buraya aktarıyorum.
  7 -1 ... duman6kelimeler
 5. 5.
  balıkesir'in sındırgı ilçesinde bulunan okul.
  ... ibra
 6. 6.
  eğitim işini bir nebze eğlenceli hale getirmiş okuldur. bunu hazırlayan eğitim kadrosunu, okulun adını bu şekilde duyuran idareci kadroyu ve katılan tüm öğrencileri kutlamak gerek. çok ta güzel ve eğlenceli olmuş. ellerinize sağlık değerli meslektaşlarım.
  3 ... bachus80
 7. 7.
  eğitim eğlenmektir. tebrik edilesi okuldur. bir eğitimci adayı olarak bu tarz yapımların çalışmaların eğitimi daha eğlenceli hale getirip öğrencilerin gülmeyi öğrenmelerini sağladığı gerçeği düşünülürse daha bilinçli nesiller yetiştireceğiz inşallah.
  1 ... sokak lambalari sonmesin
 8. 8.
  canım sıkkın olduğu zamanlarda acıp izledigim ve neşemi bulduğum videonun çekildiği okul. Eleştirenlerin gözlerinden 'öpüyorum'
  ... rioo
 9. 9.
  eğlence ile eğitimi karıştıran devlet okulu.
  ... darktion
 10. 10.
  Ah nerede şarkısını parodi haline getirip içine bombastic şarkısını katan çok orjinal bir video çeken eğlenceli bir okul.

  Aha bu da videosu : http://m.youtube.com/watc...2Fwatch%3Fv%3D6Cxx2eXBTBs+
  1 ... snlyc