1. 1.
  başlığın olması gereken hali, "mecidiyeköy metrobüs durağında bulunan yürüyen merdivenlerde genç kadının kalçasını elleyen tacizci" şeklindedir.

  diğer tüm sapıklar gibi yediği naneyi inkar yolunu seçmiş, engelli olduğunu iddia ederek başı döndüğü için elinin genç kadının kalçasına değdiğini iddia etmiş!

  olayı gören bir diğer kadın ise, "kötülük yaptı, ne yapacak gördüm ben taciz etti" diyerek iddiasını yalanlayıp mağdura destek vermiş! o sırada ise yolculardan biri olay sonrasını kaydetmiş!

  kim haklı kim haksız bilemiyorum, gerçekten sapıkta olabilir bu adam, bahsettiği gibi rahatsız da! lakin, videoyu çeken arkadaşın sözü hoşuma gitti.

  "sizin gibiler yüzünden insanların arkasından yürüyemiyoruz" demesi duygularımıza tercüman oldu! olay, baya büyümüş, mağdur olduğunu iddia eden kadın söz konusu suçlu hakkında şikayetçi olmuş.

  https://www.ensonhaber.co...T7CrpvN5OHNvkOqlS6z7_YCZ4
  1 -2 ... folkan iyesta cicisler
 2. 2.
  insan bazı kalçalara kayıtsız kalamıyor çok nefis görünüyorlar ama bu elleyebileceğiniz anlamına gelmemeli..
  Bazı şeyleri dokunamadan, uzaktan seversiniz...
  6 -6 ... agca
 3. 3.
  Alfadır.
  1 -1 ... kivilive
 4. 4.
  Suriyeli saksocu gibi giyinip, sonra götümü elledi diye bağıran bi tipse, şova oynuyordur. Bunu yapan adam harbi yaptıysa o zaten ayrı bi orospu çocuğu, sonuç olarak, fuck all ya.
  ... lucifers
 5. 5.
  olayın mağduru genç kadın twitter hesabından da söz konusu bahse ait paylaşım yapmış. diğer bir sözlükte de söz konusu olmuş bu haber, başlığı açan yazar linkini paylaşmış!

  https://twitter.com/gzmgz...tatus/1186905925728251904
  ... folkan iyesta cicisler
 6. 6.
  Olay ekşici bir kızın başına geldi konusu var ekşide.
  ... kasli seksi ve eski yazar