1. 1.
  avm ya da metroya giden yürüyen merdivenleri mesken tutmuş bazı insanlar var.
  bunlar başka hiçbir yer kalmamış gibi bu merdivenlerde sarılıyor, hatta öpüşüyorlar.
  ne yaptıkları umrumda hiç değil ama nerede yaptıkları beni biraz ilgilendiriyor.

  ya gerizekalı zaten 20 saniye o merdivenin aşağı ulaşması. sen nasıl rahat bi şekilde merdiven biticek mi diye huzursuzlanmadan öpüşebiliyosun o kızla.

  erkekler zaten görgüsüzlükte sınır tanımıyor ama bi kızın bu tarz hareketleri böyle ortamlarda yapmayı kabul etmesini de anlamıyorum.

  size çok sinirliyim.
  11 -6 ... fennafillah
 2. 2.
  size ne efendiler ? bırakın sevişsinler. bırakın öpüşsünler. sevginin neresi rahatsız edici amına koyayım siz yapamıyorsunuz diye niye bok atıyorsunuz ?
  3 -6 ... nota bilmeyen adam
 3. 3.
  başlarından aşağıya su dökün ayrılırlar.
  6 -1 ... monte kristo kontesi
 4. 4.
  Çekirdekte varsa geyiğin dibine vuruyorlardır.

  Edit:gıss soran olursa sadece arkadaşız tamam.
  2 ... kale3112
 5. 5.
  bizim buralarda bir laf vardır. şaddak delisi diye. ege yöresinde yaşayan varsa bilir. böyle vıcık vıcıklık hep olgunlaşamamakla alakalı. hiç 25 üzeri çiftlerde görmedim böyle şeyler... hep 16-17 yaşında liseli bebeler ya da şaddaklığın son evresinde olup hayatın göte gireceğini anlamış okul bitince asalak gibi ortada kalacağını idrak etmiş bari son demlerimi tadını çıkartarak geçireyim sonra okul bitip atanamayınca bu bile yüzüme bakmaz diyerek hayata hala sevişebiliyorum öyleyse varım diye tutunmaya çalışan üniversiteli tipler yapar... çok da ciddiye almayınız.
  ... amuniyimgardas