1. 1.
  yolda yürürken elinde sigara olan kızlardır.
  3 -6 ... dr rocco amca
 2. 2.
  "sigara içmenin cinsiyeti erkektir" diye düşünen zihinsel yapıdaki kişiler tarafından hoş karşılanmayan hatun (sigara içmek hem kadın için hem de erkek için zararlıdır, ayıpsa ikisi için de ayıptır).
  14 -1 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  "Asiyim ben asi" diye bağırıp ilgi çekmeye çalışan kız türüdür.
  3 -11 ... mavi
 4. 3.
  Bu kadar garipsenmesini garipsediğim kadın modelidir. Hepsi bildiğin kadınlardandır, ne eksik ne fazla.
  7 ... baybars
 5. 4.
  bu kızın esas yürüyerek yaptığı ayıptır. kızlar yürümemelidir. onlar en lüks arabalara layıktır. yazıktır onlara, onları yürüten zihniyetin yaptığı ayıptır esas.
  sigara mı? o ufak bir ayrıntıdır. gayet normaldir.
  15 -1 ... trablus
 6. 5.
  canı sigara içmek isteyen kız modelidir, içmek için illa bi yere oturmasına gerek yoktur. aynı durumda olan bir erkeğin yapacağını yapar, yakar bi cigara **
  12 ... cassandra
 7. 6.
  sigara içmenin de bi adabı olsa gerek yalnız zarif olan bayanlara zaten yakışmazken sigara içmek yolda da içiyorlar ya çok kötü bi görüntü oluyor.Hatta bence çevredeki insanlara ayıp oluyor..
  2 -5 ... rackula
 8. 7.
  kızlara küfürü, sigara içmeyi yakıştırmayıp her bir haltı zevkle yapan erkek insanının garipsediği durumlardan biri. 'zaten kızlar tuvalete de girmez, osurmazlar bile. ve hatta bokları da pembedir onların, biblo gibi oturup, cilveler nazlar yapan bir süs bitkisidir kızlar' diye düşünen erkeklere inat sokağa çıkar çıkmaz yakıcam bitane.
  13 -1 ... esneyenahtapot
 9. 8.
  otururken içenden daha az itici değildir..
  4 -1 ... baudelaire
 10. 9.
  aşırı rahat olan kız modelidir.
  1 -4 ... doktor sağbırakmayan