1. 1.
  bir başka kahrolası, içinde bulunulmaması gereken bir durum daha... istemeden de olsa her erkeğin mutlaka başına gelmiştir. aradaki uzaklık ve yürüme hızının ittifakı ile sinirler tepeye çıkarır lanet şey. öndekinin sizi sapık zannetmesine mi yanarsınız, saçma salak bir hatunun sizin yüzünüzden havalara girmesine mi yanarsınız ne yanarsanız yanın artık seçim sizin; bir kere bittiniz ne de olsa. daha kötüsü için:

  (bkz: kız arkadaşlayken abeci bir arkadaşla karşılaşmak)
  15 -2 ... gerko
 2. 2.
  gün içerisindeki pis detaylardan birisidir. dişi kişi ile 'istenmeden' yaşanılan bu gerilim, uyku sırasında aklınıza gelip durur, lanet edersiniz. hatunun egosu durduk yere tavan yapmıştır.
  3 ... mikserde yuzen balik
 3. 3.
  kızın sorunudur aslinda; ya da bu ülkenin. yürürken mesafenin aynı kalması durumunda ortaya çıkar. hiç işin olmasa bile hatun kişiyle aynı hızda yürüyorsanız kız kıllanır. birden sollama hissi gelir; ama yapılcak bir şey yoktur. haketmediğiniz halde takip eden kro durumuna düşersiniz.
  4 ... browninni
 4. 4.
  bu durumda panik olmak, "ben seni takip etmiyorum ki, senin arkanda sapık gibi yürüyor olmam tamamen tesadüf, hatta bununla ilgili sözlükte başlık bile var" dercesine hızla yürüyup, manyak gibi koşar adımlarla kızın yanından geçmek bir fayda vermez.

  rahat olmak elzemdir. nasılsa kız seni sapık sanacaktır, sen de kızın seni sapık sandığını sanacaksındır. o halde panik olup kızı sollamak yerine, yolun gittiği yere kadar, ya da kız sağa çekip "geç artık hayvan" demesine kadar, hatunun poposunu seyrederekten yürümek en güzelidir.
  84 -7 ... beyazyelkenli
 5. 5.
  yürürken arkamdaki insanı takip ediyor zannetme yanılgısına düşen bir bayan olarak, tir tir titremesem de kalp atış grafiğimde bir yükseliş söz konusudur. bu yükselmiş atım sayısının normal düzeye dönmesi ancak arkamdaki erkeğin takip edildiğimi zannettiğimi farketmesi sonrası yavaşlama eğilimine girmesi ile gerçekleşir.
  5 ... sexen
 6. 6.
  akabinde kızın zihninde oluşan olumsuz düşüncelerin sebepleri olarak türk kızlarının çoğunun kompleksli olması, türk erkeklerinin çoğunun abazan olması gibi şeyler söylenebilir.
  4 -2 ... gerko
 7. 7.
  sarkıntılık suçundan mahkemeye çıkmakla ve kıza "bacımsın" hissi vermekle sonlanır. *
  6 ... tepesersemi
 8. 8.
  bazen daha ileri giden hatun kişi arkaya size bakarak çantasını yoklar ve çantasını diğer tarafa da alabilir.*
  4 -1 ... babylonia
 9. 9.
  (bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti) yollar ayrılıncaya kadar mütemadiyen gerginlik veren durumdur. zira ayaklar birbirine karışır. ya adımlarınızı ufaltarak arayı açarsınız ya da koşar adım kızı geçmeye çalışırsınız. adımlarınızı hızlandırınca kızın da kıllanıp adımlarını hızlandırma olasılığı var tabi. o anı iyi yakalamaya çalışmak lazım. yoksa yokuşta sollama yapmaya çalışıyormuşsunuz gibi olur. çok pistir, çok fenadır.
  4 ... burock_
 10. 10.
  önüne gelen kıza muhtemel beraber olunacak kız gözüyle bakıp neredeyse her kıza ben cok güzelim,elimi sallasam ellisi zihniyetini kazandıran grubun eseridir.
  1 ... enigma13