1. 1.
  yalnız yürümek var, grupça yürümek var, sevgiliyle yürümek var. üçüde farklı faydalar sağlar. en azından spor niyetine. .
  3 ... adikari
 2. 2.
  Sevgiliyle el ele yürürsen yüz üstü düşmezsin tripot devreye girer.
  1 ... akdmsynbnymn
 3. 3.
  yorulursunuz, bilgisayarda oturmak ya da kitap okumak daha bir keyifli gelir. normalde almayacağınız türden keyif alırsınız. sonrasındaki ekmek arasının tadı da başka olur.
  2 -1 ... cersei
 4. 4.
  içinden çıkılmaz gibi görünen bir mevzuyu düşünmek durumunda kaldıysanız bunu yürüyerek yapmanız iyi olacaktır. bir yerde otururken sadece etraftaki sabit nesnelere bakacaksınız ve size yeni fikir ve çağrısımlar konusunda yetersiz olabilir. oysaki yürürken sağa sola bakacaksınız, yaşayan insanları göreceksiniz, vücut efor sarfedecek, değişik nesnelere bakarak kendininize yeni fikirler ya da sorundan değişik çıkış yolları üretebilrisiniz. olur ya insanlık hali çok sinirli ve gergin olduğunuz anda bile yürüyüş yapamak son derece kendiniz için yararlı olacaktır. bunlar sadece yürüyüş yapamnın bünyeye kazandırdığı psikolojik etkiler üzerine, tabi herkesin bildiği gibi vücüda fiziksel olarak sağladığı faydalar da ayrı bir konudur.
  2 ... aksef
 5. 5.
  Sağlık için çok faydalı kilolardan da kurtulmak mümkün.
  ... zeki murenin gurur kaynagi
 6. 6.
  toprakta yürümek kadar keyiflisi yoktur, alır negatif enerjini huzur içinde bırakır adamı. ah ayvalık ah özlendin yine, sonra gelirsin istanbula stress dolu bir yaşama devam.
  3 ... geliyorumbisaniye
 7. 7.
  gitmek istediğiniz yere varırsınız ki amacınız buysa faydalı bir eylemdir.
  2 ... konglamere lenf nodu
 8. 8.
  spor yapmayı sağlar, sindirime yardımcı olur ve acelen yoksa gereksiz benzin ya da arabası olmayanlar için gereksiz dolmuş masrafını engeller.
  1 ... shooter93
 9. 9.
  üşümezsiniz, vücut dinç ve zinde kalır.
  ... demek isteyen adam
 10. 10.
  (bkz: yürü bakalım ne olacak)
  ... usualsuspects