1. ?.
  alışkanlık halidir. yapamadığımız her türlü şeyi yapmış kabul ederek yürümeye devam edilir. arkadan müziğin gaz vermesi ile birlikte daha da coşulur. hatta o gaz hawai adalarına kadar yeter.
  her zaman yaptığım durumdur. mükemmel sonuçlar aldım tavsiye ederim denemeyenler için.
  -1 ... hellnight
 2. ?.
  bazen kendinizi bir klip içinde zannettiğiniz durum. ben mesela her sonbahar geldiğinde yolda yürürken müzik dinliyorsam rafet el roman'ın nerdesin adlı klibi aklıma gelir. bisikletli falan bir klip. gariptir ve bedavadır.
  ... badabimbadabum
 3. 1.
  robbie williams' tan never touch that switch ise kulağınızdaki şarkı, tripten tribe girersiniz. Ajansınızdır, ulaşılmazsınızdır. Don't touch!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=JYo_7zP0FYQ+

  She wants revenge' den tear you apart ise o şarkı... Allah diyim. yürüyüşünüz değişir, şarkıyı hırsla söylersiniz karşınızdan gelen insanlara doğru belki de! Sonrasında kendinizi barda bulmanız olasıdır.

  http://www.youtube.com/watch?v=ixw_bLVUL34+

  I don't wanna fall in love dinlemeyinizdir.Sanki şarkı size söylenmektedir o an... Hayallere dalıp gaza gelirsiniz, dünyayı ben yarattım modu takınırsınız farkında olmadan .
  ... pincooper
 4. 2.
  hayale dalmakla kalmayıp şarkıya klip çekmekle devam edebilir.. yürüyüş değişir, bakışlar değişir, zanneder ki o anda herkes o şarkıyı dinleyip o arkadaşı izliyor..
  1 ... circumstances
 5. 3.
  müziği biriyle ya da bir şeyle bağdaştırmaktan dolayı olan hadise.
  ... lumina
 6. 4.
  (bkz: yürürken)
  ... sentenced
 7. 5.
  arkadan çalan korna sesleri ve edilen küfürler eşliğinde hoş olurdu.
  1 ... kozalak