1. 1.
    Dünyadaki en saçma burç kombinasyonuna maruz kalan insandır.

Sürekli uçlardadır.Birbirine taban tabana zıt bu iki burcun da birden özelliklerini taşıması nedeniyle kendine "bipolar" teşhisi koyabilir.

misal yengeç burcunun dağınıklığıyla evin altını üstüne getirir, günlerce temizleme, düzenleme ihtiyacı hissetmez. Ama ne zaman ki terazi yönü ağır basar, bir gün içinde koca evde bahar temizliğine girişir, en ufak bir toz tanesine dahi musamaha göstermeksizin pırıl pırıl yapar evi.

vallahi yoruldum sözlük, bu dengesiz ruh hallerimden. insanlar sürekli" seninle olmak gerçekten zor, bir gün çok mutlusun ertesi gün sebepsiz yere atar yapıyorsun. vs vs. " diyor.

Ulan bir bana sorun bakalım ben olmak nasıl bi şey, siz benimle max. 8-9 saat geçiriyonuz ben 7/24 kendimleyim.

sanki ben her an değişen bir ruh haline sahip olmaktan çok mutluyum!!! bugün çok sevdiğim insandan ertesi gün tiksinmek çok hoşuma gidiyor sanki!!!
    2 ... monna rosa
  2. 2.
    Ablamın kombinasyonu, ben öyle biriyle 26 sene aynı evde yaşadım, 34 senedir de tanıyorum.

Bu arada ne çok yengeç var sözlükte ya, yengeç o kadar çok ki adam yengeç burger diye nick almış sözlüğü sıradan geçirmiş.
    1 ... siyah alfabe
  3. 3.
    Bu bipolar ruh halinde olumlu olan kişilik terazi kişilik oluyor anladığım kadarıyla. Tipik bir Tyler Durden vakası.

dipnot:işbu entry terazi burcu bir yazarca girilmiştir.
    1 ... insectoidzz
  4. 4.
    Burcumun yükseleni ne acaba? Sürekli unutuyorum *
    ... anasonicenadam