1. 1.
  Eğer Astroloji haritanızda Terazi Burcu yükseliyorsa o zaman sevimli ve hoş bir insan olup diğer insanlar tarafından sevilmek ve beğenilmek isteyen bir insan olursunuz. insanlarla olan ilişkilerinizde onlar arasındaki farklılıkları çok kolayca anlayabilirsiniz ve bu yüzden insanları rahatlıkla tanıyabilirsiniz...

  Her insanın eşit olarak muamele görmesi taraftarısınız. Sizce yaşamınızda ahenk çok önemlidir. insanlar ile yakından ilgilenen bir yapıya sahipsiniz. Sanatsal yönden oldukça kabiliyetli bir insansınız. Gerek müzik ve gerekse her türlü sanatlar konularda birçok fikriniz mevcut olup bu konularda insanlara adeta ayna olabilirsiniz.
  4 -1 ... ferrole
 2. 2.
  (bkz: karga)
  (bkz: terazi burcu erkeği)
  2 -1 ... karga
 3. 3.
  terazilerin ya çok dengeli ya da çok dengesiz olması bakımından hangi tarafta olduğunu bilerek yaklaşılması gereken kişiliklerdir. yaşın 40 lara dayandığı zaman insanların yükselenlerinin karakterlerini gösterdiği söyleniyor.
  1 ... kacak kelebek
 4. 4.
  Kaçılması gerekilen başak burcu erkeklerinden bazılarının içinde bulunduğu olgu. Enteresan bir birliktelik olur bu zira hem çekilmez, hem canayakın olursunuz anlatıldığı kadarıyla.
  ... paradigma
 5. 5.
  dengesizdir efendim... birde burcu başaksa vay haline. * * *
  1 -1 ... idealistkuzu
 6. 6.
  burcu terazi olanlar kendilerinden çok çeker zaten bir de yükseleni terziyse olacakları düşünemiyorum bile.
  ... baskasklarakapaliyiz
 7. 7.
  Vallaha benim. Burcum aslan.*
  5 -1 ... scheat