1. 1.
  yükseleni yay olanların özellikleri arasında insanlar tarafından en çok fark edileni onların asil bir duruşunun olmasıdır. aslında bu insanların böyle bir görünüme sahip olmak için ekstra bir şey yaptıkları yoktur. aksine oldukları gibi davranırlar. ancak yaratılışlarındaki asillik, dışarıya da ister istemez yansır.

  bu insanların asil oluşu onların burunlarının havada olduğunu göstermez. tam tersine, bu insanlar oldukça alçak gönüllü ve konuşkandırlar. hatta tüm denilenlere kanarlar. dolayısıyla çok çabuk dolandırılabilirler. çünkü kimseye haksızlık etmek istemezler ve diğer insanların da kendileri gibi düşündüğünü sanırlar.
  yükseleni yay olan insanların genellikle duruma göre cesaretli, atak ve ateşli olduğu söylenirken, duruma göre de oldukça içine kapanık ve soyut bir insan olabilirler. dolayısıyla bu insanlar için dengesiz demek hiç de yanlış olmayacaktır.
  bununla birlikte gezmek, tozmak tam bu yükselene göredir. yeni yerler görmeyi, okumaktan daha çok severler. yaşamdan zevk almak ve kaliteli bir yaşam sürmek onlar için vaz geçilmezdir. fiziksel olarak genellikle uzun boyludurlar ve karakteristik olarak da ön iki dişleri biraz daha irice olur.

  (alıntıdır).
  1 ... beniopsonradogurbeni
 2. 2.
  gözlem olarak: uzun boylu,darca omuzlu, uzun yüzlü insanlar olurlar. ilişkilerde asla baskı altına sokulmamaları lazım ve sürekli zihinsel manada harekette olmalılar.

  güneş burcuyla da alakalı ancak sadakat genelde zordur.
  ... mathilda