1. 1.
  aynı adlı albumleriyle cıkıs yapmıs grup.
  belki ustumuzden bir kus gecer cıkıs sarkılarıdır.
  7 ... selen17f
 2. 2.
  kafile adında dinlenesi bir şarkıya da sahip olan grup
  6 ... paccino5
 3. 3.
  bence süper bir çıkış parçası seçen grup. diğer parçalarını tam dinlemedim ama çıkışları böyleyse devamıda iyi olur gibi bir düşünceye inanmak istiyorum. umarım öyle olur. hatta parçanın sözlerinide yazayım tam olsun :

  gül renginde gün doğarken
  boğazdan gemiler usulca geçerken
  gel çıkalım bu şehirden
  ağaçlar,gökyüzü ve toprak uyurken

  dolaşalım kumsallarda
  çılgın kalabalık artık uzaklarda
  yorulursan yaslan bana
  sarılıp uyuyalım gün batımında

  belki üstümüzden bir kuş geçer
  kanadından bir tüy düşer
  iner döne döne gökyüzünden
  hiçbir yüz güzel değil senin yüzüden

  haydi kalk gidelim bu şehirden
  gün doğarken yada güneş batarken
  belki kuşlar geçer üstümüzden
  kanatları senin ellerinden..
  3 ... witch
 4. 4.
  (bkz: belki üstümüzden bir kuş geçer)
  2 ... manson
 5. 5.
  ilk dinlendiginde pek guzel olmadigi dusunulen fakat dinledikce ve sozleri daha iyi anlayinca sevilen grup.ozellikle ihtimaller denizi ve aklimin iplerini saldim gayet guzel sarkilardir tavsiye edilir
  3 ... max cavelara
 6. 6.
  Yüksek Sadakat 1997 yılında Hürriyet gazetesi müzik yazarı ve Blue Jean dergisi Yayın Yönetmeni Kutlu Özmakinacı tarafından 'Filinta' adıyla kuruldu. Çok sayıda eleman değişikliği yaşayan grup, Eylül 2004'te Cemil Demirbakan (vokal), Sefa Deniz Alemdar (davul), Uğur Onatkut (klavye) Serkan Özgen (gitar) ve Kutlu Özmakinacı'dan (bas) oluşan şu anki kadrosuna kavuştu. Bu uzun yolculuğun değişik zamanlarında gruba katılan elemanlar, aynı yıl müzikle olan ilişkilerini daha iyi yansıttığını düşündükleri Yüksek Sadakat ismini aldılar. ingilizce kökenli Hi-Fi kısaltmasının tam açılımı olan High Fidelity'nin birebir Türkçe karşılığı olan Yüksek Sadakat, evlerimizde müzik dinlemek için kullandığımız ve canlı olarak icra edilen müziği en az kayıpla bizlere ulaştıran sistemlere deniyor. Grup için ise bu ad, çok çeşitli kaynaklardan çıkarak aynı paydada buluşan beş müzik adamının, müzikleriyle olan kopmaz bağlarını ifade ediyor
  13 -1 ... emon
 7. 7.
  (bkz: high fidelity)
  4 ... ast
 8. 8.
  albumlerinde, doneceksin diye soz ver, kafile, ihtimaller denizi, belki ustumuzden bir kus gecer, gibi harika şarkılar barındıran grubun adı. cemil demirbakan'ın yorumu muhtesemdir.
  2 ... gonulcelen
 9. 9.
  son dönemde cıkan en iyi soft rock grubu.
  1 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  türkiyenin sayılı vokallerinden biri olan cemil demirbakan ın aşmış performansı parmak ısırtıyor.destek olmalı,alkışlanmalı.
  1 ... ranger65
 11. yüksek sadakat Başlığındaki Önemli Entry'ler