1. 1.
    aynı adlı albumleriyle cıkıs yapmıs grup.
    belki ustumuzden bir kus gecer cıkıs sarkılarıdır.
    7 ... selen17f
  2. 2.
    kafile adında dinlenesi bir şarkıya da sahip olan grup
    6 ... paccino5
  3. 3.
    bence süper bir çıkış parçası seçen grup. diğer parçalarını tam dinlemedim ama çıkışları böyleyse devamıda iyi olur gibi bir düşünceye inanmak istiyorum. umarım öyle olur. hatta parçanın sözlerinide yazayım tam olsun :

gül renginde gün doğarken
    boğazdan gemiler usulca geçerken
    gel çıkalım bu şehirden
    ağaçlar,gökyüzü ve toprak uyurken

dolaşalım kumsallarda
    çılgın kalabalık artık uzaklarda
    yorulursan yaslan bana
    sarılıp uyuyalım gün batımında

belki üstümüzden bir kuş geçer
    kanadından bir tüy düşer
    iner döne döne gökyüzünden
    hiçbir yüz güzel değil senin yüzüden

haydi kalk gidelim bu şehirden
    gün doğarken yada güneş batarken
    belki kuşlar geçer üstümüzden
    kanatları senin ellerinden..
    3 ... witch
  4. 4.
    (bkz: belki üstümüzden bir kuş geçer)
    2 ... manson
  5. 5.
    ilk dinlendiginde pek guzel olmadigi dusunulen fakat dinledikce ve sozleri daha iyi anlayinca sevilen grup.ozellikle ihtimaller denizi ve aklimin iplerini saldim gayet guzel sarkilardir tavsiye edilir
    3 ... max cavelara
  6. 6.
    Yüksek Sadakat 1997 yılında Hürriyet gazetesi müzik yazarı ve Blue Jean dergisi Yayın Yönetmeni Kutlu Özmakinacı tarafından 'Filinta' adıyla kuruldu. Çok sayıda eleman değişikliği yaşayan grup, Eylül 2004'te Cemil Demirbakan (vokal), Sefa Deniz Alemdar (davul), Uğur Onatkut (klavye) Serkan Özgen (gitar) ve Kutlu Özmakinacı'dan (bas) oluşan şu anki kadrosuna kavuştu. Bu uzun yolculuğun değişik zamanlarında gruba katılan elemanlar, aynı yıl müzikle olan ilişkilerini daha iyi yansıttığını düşündükleri Yüksek Sadakat ismini aldılar. ingilizce kökenli Hi-Fi kısaltmasının tam açılımı olan High Fidelity'nin birebir Türkçe karşılığı olan Yüksek Sadakat, evlerimizde müzik dinlemek için kullandığımız ve canlı olarak icra edilen müziği en az kayıpla bizlere ulaştıran sistemlere deniyor. Grup için ise bu ad, çok çeşitli kaynaklardan çıkarak aynı paydada buluşan beş müzik adamının, müzikleriyle olan kopmaz bağlarını ifade ediyor
    13 -1 ... emon
  7. 7.
    (bkz: high fidelity)
    4 ... ast
  8. 8.
    albumlerinde, doneceksin diye soz ver, kafile, ihtimaller denizi, belki ustumuzden bir kus gecer, gibi harika şarkılar barındıran grubun adı. cemil demirbakan'ın yorumu muhtesemdir.
    2 ... gonulcelen
  9. 9.
    son dönemde cıkan en iyi soft rock grubu.
    1 ... karpuzkabugu
  10. 10.
    türkiyenin sayılı vokallerinden biri olan cemil demirbakan ın aşmış performansı parmak ısırtıyor.destek olmalı,alkışlanmalı.
    1 ... ranger65
  11. yüksek sadakat Başlığındaki Önemli Entry'ler