1. 18.
    Gitti yine tüm paralar.

(bkz: At bi beşlik beya)
    ... haz boregi
  2. 17.
    yüksek frekans ile büyü musallat tespiti

Tavsiyem bu abidir.

ived efeğdim.
    2 ... freudgillerden sigmund
  3. 16.
    Konu ne bilmiyorum ama hocalarında papazlarında yaptıkları şey hipnoz gidin bu desteği hipnoz ile uğraşan devlet güvenceli bi adresten parasıyla alın.
    ... kararsiz ihtimaller
  4. 14.
    her söylenene inanma
    Bu işte dönen sahtekarlık hiçbir işte dönmüyor.
    ... vatanseverterrorist
  5. 13.
    Geçmiş olsun.

https://youtu.be/rsAfg5aGouc
    ... cay tozu
  6. 12.
    nasa'ya başvurdum. hubble teleskobu altında birkaç kez dolaştırdılar beni üstümdeki bütün yüksek frekanslar, gama ışınları falan dağıldı.
    ... asla osurmam
  7. 12.
    "gel güzel kardeşim, senin dermanın bende. ama önce bir 20.000 TL'lik frekans iletişim masrafı almam lazım" demelik başlık.
    ... kurgusal
  8. 11.
    bunu badelerler söylemedi demeyin.
    -1 ... ebu fesat
  9. 10.
    cahilliği bırakın şarlatanlara paranızı kaptırmayın. cinci hoca, medyum ayağına dinde olmayan tekniklerle sizi dolandırırlar. din sadece rukyeye müsade eder. açıkcası ben rukyeci olsam bu işten para almam. doğrusuda budur para almamak. müslümanım diyen birisi gitsin fatiha suresinin türkçe mealini bir okusun. Şıh, şeyh, aracı olmadığını anlarsınız. Boyunda üste muska vb taşıma diye birşey yok. Başınıza gelen herşey kaderdir imtihandır. Allah ü teala istemedikçe hiçbir şey olmaz. Tövbe istiğraf et ve nas, felak, ayetel kursi, fatiha, ihlas surelerini okuyun dinle. günah, haram işlerden sakınmanı tavsiye ederim. yoksa hocayım üflerim diyenler paranı alır ya da yanlış birşey yapar ya da cinsel istismara kadar kötü şeylere maruz kalabilirsin. Allah herşeye kadirdir. O ol derse olur gerisi boş. Birde sağlık sorunların olabilir bir doktora görünebilirsin. Hastalıklar bile psikolojini bozabilir, depresyon, ansiyete vb yapabilir.
    1 ... minmimeranim
  10. 9.
    Yüksek frekans kendi başına bir şey ifade etmiyor. frekans, birim zamandaki tekrar sayısını ifade eder.

Musluktan damlayan su da bir frekansa sahiptir, gitarda vurduğunuz nota da. Neyin yüksek frekansıyla ne tespit ediyorsunuz?

Radyo dalgası mı? Işık mı? Ses mi? Voltaj mı? Ne frekansı? Ayrıca böyle saçma batıl inançlardan vazgeçiniz. Cin falan...
    4 ... harbe giden sari sacli cocuk