1. 1.
    An itibariyle baş göstermiş olan; insanın canını sıkan ve moral bozan rahatsızlıklar bütünü.
    Arkadaş insan bu havada üşür mü? Yüzüm yanıyor, kulaklarım yanıyor ama ben titriyorum ve üşüyorum. Tüylerim diken diken. Yüzüm ateş gibi. Halsizlik var, baş ağrısı var, dudak kuruluğu var, iştahsızlık var, kemik ağrısı var, ateş var, titreme üşüme var. inşallah yarına geçer. Geçmezse ambulansı ararım.
    7 -10 ... dertler derya olmus
  2. 2.
    geçmiş olsun yasa gereği son 14 gün içinde sözlük de dahil temas ettiğin kişileri bildirmek zorundasın haberin olsun.
    8 -1 ... mecburistikamet
  3. 3.
    Entryleri silin arkadaşlar korona olabilir. işin ucu karantinaya gidiyor
    4 ... beyaz baretli mehmet aga
  4. 4.
    Sabah okuduğum habere göre yaz aylarında koronanın en çok kendini belli ettiği belirtilerdir. Şaka yapmıyorum. Başvuranlar arasında Yüksek ateşin yanında en çok bulantı kusma ve ishalden şikayet olmuş.

Kaynağı buldum: https://www.sozcu.com.tr/...irtileri-degisti-5910625/

Panik yapmadan, insanlardan uzak durarak hastaneye Gidiniz.
    5 -2 ... ben buraya icimi dokucem
  5. 5.
    Şu an çok ciddi söylüyorum, ishal de başladı. Gerçekten.
    Ya klimanın karşısında oturunca böyle oldum birden. Öncesine kadar bir şeyim yoktu. Ama şimdi ishal de başlayınca korkmaya başladım.
    7 -4 ... dertler derya olmus
  6. 6.
    Pnomoni olmus. Kuyrugu titretmesi an meselesi. Dr. Olarak gordugum bu. bu.
    3 -1 ... apas2023
  7. 7.
    Bence sen hamilesin olum.
    10 ... e f e e
  8. 8.
    Çok yakında hepsini ve daha fazlasını yaşayıp sağ çıkmış biri olarak söyleyebilirim ki covid19 belirtisi olmayabilir de. Covid19 da daha belirgin hissedilen şeyler nefes almakta zorluk, göğüste batma şeklindeki ağrı ve eklem ağrıları sanırım çünkü Bunu söylediğiniz anda PCR testini yapıyorlar. Geri kalan tüm semptomlar genelde griple birebir uyumlu. Yine de kendinizi çevrenizdekilerden izole etmeye özen gösterin.

Geçmiş olsun.
    13 -2 ... bana biraz renk ver
  9. 9.
    yüksek ateş mide bulantısı halsizlik titreme ağrı
    3 ... thebiggraywolf
  10. 10.
    Hayır , duş aldım geldim ılık su ile. Değişen bir şey olmadı maalesef. Ambulans mı çağırsam napsam acaba ya.
    6 -3 ... dertler derya olmus