1. 51.
  Açıklanmıştır.
  ... katmir
 2. 48.
  Her alanda mesleklerin alt kırınımlara ayrıldığı bir dönemde yaşarken bir kişinin sınavı yalınlaştıracağız demesiyle ortaya çıkan yeni sistemdir. YGS de ki 160 sorunun fen ve sosyal testleri 20şer soru kırpılıp LYS nin toplam 170 sorudan oluşan testleri doktorun da hatası ile kökünden kesilerek 80e düşürülmüştür.
  1 ... romanovicraskolnikov
 3. 47.
  Son iki yıldır girmediğim sınav. Sanırım daha girecek de değilim bu sınava. Kpss de seneye son. Sınav kelimesi duymak istemiyorum artık.
  ... sairceketli
 4. 46.
  Tavuk restorant zincirleri gibi olmuş ismi.
  2 ... arthurgordonpym
 5. 45.
  yıllar öncesine geri döndüler. sınav tek puan say söz ea dil e ne farkı var niye denedik bunca yıl. yapboz tahtası yaptık milli eğitimi
  ... gilgamesh
 6. 44.
  3.kez gireceğim lanet sınavdır.kahrolsun bağzı şeyler.
  1 ... kaprisliboy
 7. 43.
  yeni sınav sistemi sadece isim değişikliğinden ve bütün sınavların sene sonuna itelenmesinden oluşmuş. Hala birçok cevapsız soru barındırmaktadır. Yeni ve zamansız olduğu için birçok kişi magdur olacaktır.
  ... memetali bey
 8. 42.
  Anladığım kadarıyla önlisans bölüm okumak isteyenlerin sabah oturumuna lisans düşününenlerin 2 oturuma da girmesi gerekiyor.
  Peki ya önceki sistemde ygs puanıyla öğrenci alan 4 yıllık bölümler vardı. Bunlara girmek isteyenler hangi sınava girmeli ??
  1 ... ilim irfan sahibi
 9. 41.
  2000'lilerin laneti devam edecek..

  ulan harbiden ne çekti şu nesil bu adamlardan bi rahat bırakın nefes alsın şu çocuklar.
  ... demilich
 10. 41.
  Bilim insanı diyince aklına gökten yere inen gizemli insan gelen kitle için normaldir.

  Daha düne kadar fizik, kimya gibi alanlara boş alan deniliyordu e bu zihniyete sahip insanların hükümetinden ne bekliyorsunuz ki? Sizin bilim dediğiniz fizik, kimya, biyoloji zaten. Bunlara önem vermezsen anca ülkede patates yetiştirirsin o da hormonlu olur.
  7 ... keyf kahyasi