1. 1.
    Bunu aynen böyle söylüyorlar hiçbir dayanağı bilimsel bir kanıtı olmadan savuruyorlar ortaya. Bırak 124 bini ibrahim in musa nın ve hatta isa nın yaşadığına dair tek bir tarihi kanıt yok.
    26 -32 ... kurtcebe noyan
  2. 2.
    Kur’an-ı Kerim’de dahi 25 peygamber ismi geçerken bunu kim neye dayanarak söylüyor hala aklımız almıyor. 124.000 peygamber... medeni insan tanımına uyarsak ki ben bu konuda Aristo’yu baz alıyorum her eve neredeyse bir peygamber düşüyor. Kendi dinini bilmiyor cahil atalarının dinini almış kulaktan duyma bilgilerle de savunuyor.

(bkz: Facebooktan tarih öğrenenler)
    8 -10 ... dogamorfingstar
  3. 3.
    dünya'da 124.000 insan var mı ki Peygamberi olsun
    ... sazzard
  4. 4.
    https://www.youtube.com/watch?v=Krxjbu__Ssc+
    1 -3 ... alevalanpinokyo
  5. 5.
    Yani yazarın belirttiğine göre yaşadığı kanıtlanamayan herkes aslında yokmuş. Vay be aynı ortamda kimlerle beraberiz. Ateist kafası böyledir takılır kalır aynı yere ve Sürekli aynı şeyler.
    18 -7 ... desifreleyici
  6. 6.
    "neden 124.000 kez denemiş ki olmuyorsa olmuyordur" fikriyatı uyandıran iddia.
    12 -8 ... aneliz selalesi
  7. 7.
    mihimmit iyi ikiyi yirdi.

ayetler var ayetler.
    4 -15 ... beton baris
  8. 8.
    Normal bir insanın Deniz in ve hatta ay'ın ikiye yarıldığına,

Bir kadının kimseyle sevişmeden veya dışarıdan bir müdahale ile sperm enjekte edilmeden hamile kalabileceğine

40 günlük bebeğin konuşacağına

inanması normal...teist kafası işte takılır kalır aynı yerde uydur uydur söyle. Ehe.
    11 -10 ... kurtcebe noyan
  9. 9.
    Lan at kafası sana neyini kanıtlayayım? Beyniniz olsaydı şu kusursuz işleyen kainatı şu acip sanatları görür iman ederdiniz.

Birde "Konotsoz konoşoyor bo moslomonloor" diyor. Ulan allah 'ın varlığını birliğini ezel ve ebed sahibi olduğunu size kanıtladıkta ne oldu? O akılsız aklınız basıyor mu sanki?
    12 -13 ... kurmay albay
  10. 10.
    arkadaşlar doğru söylüyor; benim kaynıma da peygamber geldi.

konuyu kapatalım.
    binlerce yıldır aynı şey.
    3 -8 ... chai chen