1. 1.
    Fenerbahçe taraftarları tarafından Kulübün yeni aziz Yıldırım’ı ilan edilen ve taviz üzerine taviz verilen koç soyadının nimetleri ve sembolik şirket görevleriyle insanları aldatan ali koç’un bir başka hezeyanı.

http://m.milliyet.com.tr/...ahce-2758546-skorerhaber/
    2 -1 ... lightsaber
  2. 2.
    Fenerbahçe'nin şampiyonlar ligine bir 6 yıl daha gidemeyeceğini tasdikleyen açıklama. *
    7 -4 ... alkolik oldum
  3. 3.
    6 az reis ya. 2023'ten sonra fenerbahçe de süper güç olacak demek. Vay amk. Bu ülkede bir makama ulaşan nasıl ömür boyu orda yatarım diye düşünüyor.
    1 ... ulkucuwolf
  4. 4.
    6 yıl içerisinde Galatasaray bariz hatalar yapmadığı müddetçe her sene cl’ye giderek tanınırlığını ve kredisini arttırıp cl kupasına uzanmasının bile abes karşılanmayacağı süreç.

Tabi bu 6 yıl akabinde Fenerbahçe’nin ne olacağı da şüpheli.

Spor kulüpleri ünlerini ve kredilerini sportif başarıyla sağlar. Futbol kulüpleri hizmet üretir ve bunu pazarlar. Ürettiği hizmet de başarılı, göze hoş gelen futboldur. Bunun üzerinden para kazanırsınız. 6 yıl boyunca taraftarı bu konuda pek de bir şey beklemeyin minvalinde açıklamalar yapmak işgüzarlıktır ve Fenerbahçe’yi bitirir.
    ... lightsaber
  5. 5.
    anlatılmak istenen istikrarlı başarı için 6 yıla ihtiyaçlarının olduğu. yoksa adam 6 yıl boyunca ligden düşmemeye oynayacağız demiyor. bu 6 yıllık süreçte süper lig gibi her sene süprizler yaşanabilen bir ligde fenerbahçe en kötü 2 şampiyonluk alır. şunu da belirtmek gerek 6 yıl sonunda fenerbahçe her sene şampiyon olup şampiyonlar liginde yarı finaller çeyrek finaller falan da göremez orası da ayrı bir hikaye.

galatasaray: editliyim.
    2 -1 ... tuik
  6. 6.
    aga ben mi gerizekalı safım millet mi anlamıyorum.
    bu fenerbahçe geçen sene takır takır top oynuyordu, şampiyonluğu kaçırdı. ozaman da borç vardı bir yaz döneminde ne değişti hayret doğrusu.
    ali koç'un enkaz aldık olayı tamamen hurafe. işin taraftarı oyalama kısmı.
    fenerbahçe taraftarı bu başkan fanatizmini bırakmalı abi. gelen koltuğa yapışıyor.
    galatasaray son 2 sene de 6 defa başkan değişti. taraftar başarısız olanı anında siktir ediyor. yallah seçimli genel kurula diyor.
    o yüzden başarılı. fenerbahçe taraftarı duygusallığı bırakmalı.
    2 ... kafam bir milyon