bugün

Yüzlerce objektif köşe yazarı varken onları okumayıp da yılmaz özdil okuyarak türkiye gündemine dair fikirler edinen insanin zeka seviyesinin sorgulanmasi islemidir. olaya iq olarak bakacak olursak 100'ü bulmasi imkansiz.
şüphelidir. abi bir de bunlar her gün ordan örnekler alarak siyaset falan tartışırlar.

ulan siyaseti yilmaz'dan ögreniyorsan zaten hiç konuşma. zihniyetin belli.

kesinlikle önemsenmemesi gereken insan ve onun şüpheli zekasidir.
yılmaz özdil'i objektif olmamakla suçlayan subjektif insanların, sırf özdil'i takip ediyorlar diye eleştirdiği zeka seviyesidir. velhasıl, anlamak ve farketmek için bir kaç pırıltı gerekmektedir. eğer pırıltı yoksa, "bu adam objektif değil, yüzlerce objektif yazar var yeaa" diye eleştirir. objektif yazar? kim o? anlamadım, neyin objektifliğinden bahsediyorsun?

şimdi hitlere karşı insanlık adına bende subjektifim. bu yüzden benim hitler eleştirilerimi subjektif diye kaale almayacak mısın?

objektiflik diye bir şey yok kardeşim. mühim olan düşüncende temel aldığın değerlerin insanlığa ne kadar iyi anlamda faydasının olduğu.

iyilik erdemdir. yalancılık, iki yüzlülük, karaktersizlik, demokrasi düşmanlığı, ben bilirimcilik değil.

bunlara karşı yapılan eleştiriler iyilik namına yapılan subjektif eleştirilerdir. anadın?

bir de hangi iq seviyesi amk. "7 tane ayrı iq testi var hangisini baz alıyorsun birader?" diye sorarlar adama.
zekaları olmadığı için seviyeleride ölçülemez.
Akpli zekası ile aynı seviyede, hatta daha at gözlüklülerdir.
Adam ırkçılık gibi kanser görüşü destekliyor, genellikle chp insanı okuyor yapmayın be solcu geçinen kardeşlerim.
Sağcılar birbirlerini yerken, solcular dünyanın her yerinde kardeştir.
Deniz seviyesinden hallicedir.
akp li keko neyse o seviyedir. ha akit yazarı cabbar ha sözcü yazarı yılmaz... aynı köyün davarı bunlar.
bir kere okuyor lan, gazeteyi sadece karpuz kesmek için kullanan cahil akapeli dağlılardan oldukça zeki olan insandır.
gezi olaylarının bir akp komplosu olduğunu iddia eden akp kuyruğu sözde milliyetçilerin zekasından ve de halleri hepimizin malumu olan hastalıklı yandaşların zekasından üstün olduğu kesin olan zeka seviyesidir.
Şimdi diyecekler ki "nokta nokta okuyan kişinin zeka seviyesinden hallicedir" hayır kardeş bi dur kıyaslayarak bu işten kurtulamazsın önce bu güruhu bi halledelim.

Yılmaz özdil olayları ve kişileri mi eleştiriyor? evet.
Olaylar ve kişileri eleştirmenin muhalefetin en basit en ucuz en popülist en aşağıdakilere hitap eden yolu olduğunu bilmeyen var mı?

Özdil sokak röportajlatındaki cahilleri eleştirmiş aman ne büyük maharet! Aynı şekilde kemalist yobazlarla yapılan ve komik cevaplar alınan binlerce röportaj var bende onu yayınlasam sikinizde olmaz ama gazetede köşe yazarlığı yapan şahıs yayınlayınca "aoww kapak"! Öyle mi?
Partizanlığınızı seveyim.

Edit: buyrun efendim "nokta nokta okuyandan iyidir" ciler hemen damlamış. Ahah ulan yazık be.
yılmaz özdil in satır aralarında bıraktığı boşluklarla eşdeğerdir.
abdurrahman dilipak okuyan kadar yüksek olamaz.
artık çok ama çok sıkıcı hale geldi yazıları. bazılarında şiir mi yazıyor yoksa köşe yazısı mı anlamıyorum
sorgulanmasi gereken seviye.
ayni ici bos yazilari okuyup akp'ye sallamaktan baska birsey yapmaz bunlar.
biraz gelistirin kendinizi aq.
Kısıtlıdır.
ne yerlerdedir ne göklerde. sıradan sığ bile olabilir. lakin arştırmacı bir insan yılmaz özdil'i okudu diye iptidai bir kümeye dahil olamaz. en azından cem küçük okuyanların zeka seviyesinden ileridir o'nu net söyleyebilirim.
iki cümleyi bir araya getiremeyenlere çok bile amk.
Başlık yılmaz Özdil ile paralel düşünmek olarak açılsa belki olaylara o perspektif üzerinden bakan kişinin donanımı doğrultusunda zekası da konu edilebilir ama bir yazarı okumak için zekaya değil okuma yazma bilmeye gerek var.
giderek gelişir. zira özdil oldukça dolu bir yazardır sağ olsun.
güncel Önemli Başlıklar