bugün

sosyal medyada gündem olan büyük skandal.
yakışmadı.
kimse kusura bakmasın.

görsel
https://twitter.com/Yildi...tatus/1327880302111432704
içip içip kafayı bulan bu kadından ne beklenirdi ki zaten. Pehh.
parayı ve şöhreti bulan her kürt gibi rahat rahat terör sempatizanlığı yapabileceğini zannediyor. yapamazsın.
Yıldız Tilbe'nin gözümde bitmesini sağlayan iğrenç paylaşım.
Her devirde olduğu gibi bu devirde de hainlerin olduğunu gösteren paylaşımdır.
ingiliz itlerine övgü düzenler, her devirde de Türk balalarını karşılarında bulacaklardır.
Atatürk derki;”asiler bir köprü yakarak bir isyan başlattı.ben de bir sigara yakarak bu isyanı bitiriyorum.”
Varol başkomutan.
56 türk askerini öldüren teröristleri anmasıdır. kendini bitirdi. bir de apo'yu özledi mi tamamdır.
Bizde bu müptezel kadına topal osman'ın selamını yolluyoruz.
görsel
Su eksi silik atanlara sesleniyorum. Karaktersizlik nedir biliyormusunuz. Bu ülkeyi kurtarıp bu ülke güzel olsun tek olsun bir olsun diye canını dişine takıp carpışmış uğrunda can alıp can vermiş cumhuriyeti kurup ayakta tutmuş insanların kurduğu ülkenin suyunu yemeğini yiyip içip.bu cumhuriyete karsı ayaklanıp insan katledenlere saygı duyup ağıt etmektir. Basın gidin burdan kahpe evladları.
Şeyh Sait, zamanın apo fetö denen haini.

Tarihin bilim olmasında en büyük etken nedir biliyor musunuz?
insanın aptal olması.
Bunun için tarih tekerrür eder sözü çıkmıştır.
insan aslında düşünemez, sadece zamana mekana çıkarına göre davranır.
Bu davranışını şekillendirmek, geçmişte yaptığı hataları yapmaması ve aptallıklarını sergilememesi, hatalarından ders alması için tarih bilim şeklini almıştır.

Belki de yüz yıl sonra apo ve fetö denen uluslararası enerji finans silah güç kartellerinin maşası olan bebek katili insanlık düşmanına demokrasi şehidi diyen aptallar olacaktır.
Şimdi şeyh Sait denen hain, apo ile fetö ile aynı özellikleri taşıyıp aynı acıları bu ülke insanına yaşatan haindir. Şeyh Sait gibi Bu katillere övgü düzenlerin çıkması gibi 100 yıl sonra da apo ve fetö hainlerine de övgü düzen insanlar çıkacaktır.
Yıldız tilbe'dir, ne yapsa yeridir.
Diyeceğim budur!

Kızamıyorum, sinirlenemiyorum, ayıplayamıyorum.
Lakin kendisi mars' tan dünyaya ışınlanmış yegane varlıktır, ellemeyin...
(bkz: kürt)

hiç mi hiç şaşırtmayan rahmet dilemedir. kürtlerin çoğunluğu zaten şeyh sait'i devrimci olarak görmektedir. bu ülkedeki terörist seviciliğinden gına geldi artık. işlerine gelince de böyle puştlar bize insanlık dersi vermeye çalışırlar. rezalet bir haberdir.
Şeyh Sa-it dediğin meczup Sa-itin yanına Önder Seyit Rıza Efendimizin fotoğrafı olmamış. Bir de Tuncelili olacak bu kadın. Zamanında kaç Sünni altında kaldıysa özünü kaybetmiş zavallı. Alevi kadınına Alevi erkeği yakışır diye boşuna demiyoruz. Sonra bunun gibi olursunuz deliyle yatınca kızlar.
Karakter Sahibi, kimseye eyvallahı olmayan Nadir sanatçılardan birisinin, kendi sevdiği saydığı vefat etmiş insanlar hakkında duasıdır.

Görüşlerini ve fikirlerini mertçe paylaştığı için tebrik ediyorum.

görsel
yıldız tilbe denen kadının korkusuz realist biri olduğu bilmeyenlerin veryansın ettiği konudur. lan bu kadın yürekli kendi bildiği doğrulardan şaştığı görülmemiştir...
Kadın Kürt zaten ne bekleniyor anlamıyorum. Bizim çok hümanist solcularımız, çakma milliyetçilerimiz her ne kadar Kürtleri kendilerine zorla kardeş yapmaya çalışalar da Kürtlerin tarih boyu hiçbir zaman öyle bir dertleri olmadı, adamlarIn %90 küsürü nesillerini Türk’e nefret kusarak büyütüyorlar, bahsi geçen yavşak gibilerini çocuklarına kahraman gibi gösteriyorlar. Hep söylüyoruz bu coğrafyada güçlü olmak zorundayız, uyanık olmak zorundayız, ilk tökezlediğimizde, bu gün zorla Türk’e kardeş yapmaya çalıştığınız Kürtlerin büyük çoğunluğu kellenizi almak için kapınıza dayanacak.
Kokoyu çekince babası sanmıştır fotoğrafı. Ne bilir o şeyh sait falan.
Yildiz tilbeyi engellememle bitmis hadise bos yapmis.
uyuşturucu çekmekten beyin hücreleri ölmüş çirkef bir kürdün hezeyanları, fazla dikkate almayınız.
Devlete isyan edilmez basında kim olursa olsun.

Sikendal bı açıklama sap yiyip saman cikarmis...
Kendisinin kuzey Irak veya suriye’de 1 hafta geçirmesini dilerim. Yeri orası. Düşünmeden gitsin. Şöyle bir sorun Var lakin:

Eşekleri alt etmesi lazım.
Birbirinden farklı iki şey-h resmine rahmet paylaşmasıdır.
yine unutulmayandır.
Unutmadık ve unutmayacağız.
güncel Önemli Başlıklar