bugün

Eyvah babam'da ünlenen ondan öncede bir çocuk programı sunan kemancı mı tiyatrocu mu tam bilinmeyen kız.
şimdilerde hazine aradıkları bir dizide adı ''yasak elma'' , ''eyvah babam''daki halinden eser olmadığını gördüğüm büyümüş olan kız . lakin eski hali öyle genç öyle masum şeker ve çok çok çok daha güzeldir ki. ne yazik ki biliyorum ki eski haline bir daha asla dönmeyecek olan oyuncudur kendisi aynı zamanda.
büyüdükçe çirkinleşen bir bayandır kendisi.
son oynadığı dizideki söylediği şarkılarla birçok kişiyi deli ettiğine inandığım oyuncu.
bayadır görmediğim bi bayan. en son sıkıcı bi cocuk programı sunuyodu tabi bana göre sıkıcı. daha sonra ne yapıodur hiç bi fikrim yok. tam da cocuk aklımla ''lan bu abla bizim gözümüzün önünde serpildi ne de güzel'' derdim büyüdüğünü görmek nasip olmadı.
allah ım yarabbim, bu saflığı ve şirinliği nerden buldun da hepsini buna verdin? diyorum...
iki kelime saflık ve şirinlik...
ayrıca babası opera sanatçısı ümit asyalı dır. yıldız asyalı 17 eylül 1980 doğumludur...

not: ''lan ne alaka?'' diyebilirsiniz ama ben bu kızı devon aoki ye cok benzetiyorum. bu yüzden ikisinin de hastasıyım...
kendisi de sıfır beden modasına uyup hayli kilo vermiştir.

http://kelebekgaleri.hurr...2871&p=5&rid=2369
jojoda koş dur adlı bir program sunan bayan kişidir.

ben izlemedim. kedi izledi.
salak bir program bile sunsa insanı ekran başına bağlayan kişi.
ileride büyük bi sanatcı olacağına inandığım yetenek.
grup mp3 diye bir müzik grubunda yer alan gıcık insan. babasını severim.
erken yaşta gelen şöhretin sapıttırdığı bir genç kız..
kızları keman kursuna gitmeye zorlamış mp3 üyesi, rüştü asyalı'nın neyi olduğu konusunda fikrimin olmadığı kız.
Son zamanlarda bir müzik grubuyla şarkı söylediğini duyduğumuz, zamanında Kanal D çocuk programında sunuculuk yapan, Hayat Bilgisi gibi bir çok dizide oynamış kız.
her yerden cıkan gıcık bir kızdır . o kadar dizi o kadar program yapmasına ramen hala hayran kitlesi yaratamamsından bellidir.
zirveye oynamasada itici gelenler listemde bulunan kişi. babasını rüştü asyalı bilirdim. taa ki uludağ sözlükte hakkında girilenleri okuyana kadar.
çocukluğumda izlediğim çocuk klubü isimli programın sunucusudur. archytct o programın klüp isminden etkilenmiştir. programa üye olabilmek için mektup yazmak gerekirdi o zamanlar. bunun üzerine archytct defalarca kez mektup yazmıştır bu saçma ablaya fakat kaale almamışlardır acrhytcti. ve o üyelik kartı hiç bir zaman gelmemiştir. sırf bu yüzden hala içimde bir *dir. ne diyelim sağlık olsundur. hatta bu üyelik işi külliyen yalandır. zire hiç bir arkadaşımın da başvurusu cevap bulmamıştır. o dönemlerde moda bir hadiseydi bu ya neyse.
sonuç: kanal d yalancıdır, inanılmaz, çocuk programını da sunuyorsan adam gibi sun. belli ki bu durum çok derin iz bırakmıştır.
(bkz: saçmalık)
rüstü asyalı'nın kızıdır kendisi. bir zamanlar pek severdik kendisini fekat yaşı ilerledikçe o eksi masumane güzelliğini kaybetmektedir.
1988 lerde çocukluğumun tek kanallı trt sinde çocukken çocuk programı sunuyordu.sunduğu programa ilkokul folklor ekibi olarak katılmıştık.aradan 20 yıl geçti 30 lu yaşlara geldik.kendisini 2006 yılında taksimdeki tiyatronun karşısındaki hamburgeci büfelerden birinde gördüm.o zamanlar balıketiydi ve sıfır makyajlıydı. gerçekten çok hoştu.sanırım bir oyundan çıkmıştı.

sonrasında zayıfladı ve dudak estetikleriyle fiziği mahfetti.ayrıca son izlediğim dizilerinde saçının da aşırı seyrekleştiğini gördüm üzüldüm.
grup mp3 elemanı. diğer bir deyişle:
(bkz: mp3 ün biri)
güzel güzel, şirin şirin şarkıların, programların sunucusu, çocuklara hitap eden masum kız imajının artık sökmediğini anlayınca -ki kendisi de eşşek kadar olmuştur geçen zamanla birlikte, hak vermek lazım*- seksi kıyafetler giyerek, şuh şuh bakarak, sıfır beden olarak, yanına da iki tane kendisi gibi kız alıp orasını burasını açarak yeniden piyasaya dönmüştür. başka yöntem sökmüyor galiba bu piyasaya. ya da yaratıcılık ve yetenekleri bu kadar. olmadı, yetinemiyorlar elindekilerle.
hak veriyorum kendisine aslında, 30 una yaklaşıp, hala tam anlamıyla büyük şöhreti yakalayamamış olmanın ezikliğini yaşıyor olmalı içten içe. olmuyor ama, bir kere sesi ciyak ciyak çıkıyor. ancak çocuk şarkıları seslendirebilir o sesle. üzgünüm, maalesef öyle. keşke oyunculukla devam etseydi diyorum.
tek olarak söylediği şarkılardan randıman alamayan , yaptığı grupla da g.t , baş göstermekle yetinen şeker kız candyimsi bayandır.
yazın gümüşlük/bodrum da tatil yaptığım sırada gözüme çarpan eski halinden daha taş daha seksi saçları daha uzun olan kemancı hatun. denizden çıktıktan sonra ıslak saçlarıyla daha da taş olan insan (bkz: swh)

(bkz: abazanlıkta son nokta sanırım)
yaza doğru oyuncu arda kural ile evleneceklerini açıklayan mp3 kişisi.
büyüdükçe çirkinleşen oyuncu.