bugün

ergenliğe girene kadar vücut güzelliği, ondan sonraki kısım ise yüz güzelliğidir. bakışlarda huzur bulunuyorsa olay bitmiştir.
ruh güzelliği hepsini tokatlar.
ruh güzelliğine prim vermeyen gençliğin yaptığı abuk sabuk kıyas.
ikiside bir gecede biter. huy güzelliği kalır.
ikisininden birisi tercih yapılaksa ve eğer bu tercih evlilik içinse; yüz güzelliğidir.
ruhun güzelliğini gösterebilmek için maddiyatında güzel olması gerekir ve ruh güzelliğini en güzel anlatacak ise gözlerdir. Sonuçta yüz güzelliği en önemlisidir.
yüz güzelliği efendim. yüzü güzel olup kısa boylusuylada yattım uzunuylada şişmanıylada kürdanıylada hepsininde zevki ayrıydı. vicüdü tam yerinde olupta çirkin olan bir kızlada yattım, bitsede gitsek dedim. tabi eğlenmek için değil ciddi düşünüyosan yüzün yanında ruh lazımdır.
Yüz (estetik dışında)+ Ruh güzelliği doğuştandır. öz'dür. Vücut güzel olmasa da hi güzelleştirilebilmektedir.

(bkz: Spor)
(bkz: Dans)
ruj güzelliği.

hepsini sikertir.
güzellik denilen şey orandır. uzuvları birbiriyle orantılı her insan güzeldir. (bkz: altın oran)
mesela bel 90, kalça 118 olan hatun mükemmel bir vücuda sahiptir kanımca. en azından orantılı.
(bkz: yazar burda gülüyor)
Vücut güzelliği ağır basar.
ikisine de sahip olduğumu söyleyebilirim. çok kızın tarafıma tatlı olduğumu söylediği vardır. hatta yanağımdan makas alanların sayısı bile sayılamayacak kadar çoktur. vücut güzelliğine girmiyorum bile.. hani fitness meselesi..
ikincisi çalışarak bir nebze yapılabilir. diğeri allahın lütufu, ve göreceli.
kendimi anlatmak için fırsat bu ama ben öyle yapmayacağım. yüz güzelliği iyi olanın vücuduna bakılmaz. vücudu güzel olanın da yüzüne bakılmaz. bilmem anlatabildim mi?
Vücudu güzel olan birisi Allah'ın çirkini değilse vücut güzelliğidir.
ikisi de önemlidir.
göz güzelliğinin hepsini silip süpüreceği versus. bakışlar deler geçer.
ikincisinin telafisi var lakin birincinin yok. oyumu yüz güzelliğinden yana kullanıyorum.
yüz güzelliğine önem veririm ben de. Türklerde var olan duygusallık bende de var. Yapımız bu abi şekilci değiliz biz. En büyük aşkımız Leyla Allah'ın çirkiniymiş mecnun'dan başkasına.

Peki neden vücut güzelliğini tercih ediyorum. Birgün spor yapıyorsunuz. Sevgiliniz veya karınız eşofmanı giydi. işte burada yüz değil vücut konuşuyor. Orada güzel bir görüntü oluşmazsa hayattan soğuyabilirim.
doyurucu entelektuelite ve sağlam bir karakter ile birleşmediği müddetçe işe yaramayacak iki özellik karşılaştırması.
onlarsız olmaz, o ayrı.
Yüz güzelliği alır gider temiz amaç ve aşk varsa...
aşıksan göze değilsen G.te bakarsın ilk etapta.
tabii ki de vücut güzelliğidir.
kardeşim zaten 50 -60 yaşına gelince hepsi nine olacak bari gençken seksi bir kadınla seviş hayattan bi zevk al.
vücut güzelliğidir.. kese kağıdıyla yüzünü örtebilirsiniz...
yüz güzelliğinde ibaretse belli pozisyonlar denenmez hep yüz görülmeye çalışılır. fizigi güzel olup, yüzü güzel olmasa da sevimli gelir sıkıntı olmaz eksra bir durum yoksa..