bugün

utanması olmayan yüzsüz,gurursuz insan.
pollyanna olması muhtemel insan. *
yüzü kızarmayan insan dır.
yalan haber yaratıp insanların insani duygularıyla oynayan sinirlerini bozan yazar.*
evinde sular kesik olduğu için yüzünü yıkayamamış insan.
ne kadar hakaret ederseniz edin, yine de bana mısın demeden sizinle konuşan hatta üstüne bir de yalakalık yapacak kadar zavallı olan yüzsüz şerefsiz, dünyada bir an önce nesli tükenmesi gereken insan modeli.
karsıdakınde sağlam bir yumruktan daha büyük etki yaratacak fakat katlanılası zor durum.
her yerde karşınıza çıkabilecek utanmaz koyunlardır genellikle bi çıkarları vardır.
şike davasında kanunları uygulamayan insan modelidir.
ar damarı çatlamış insan(!)'dır.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)

bir kısım halkın lideri olur kendisi öylede kalacaktır o parti zihniyeti ile . öyle ya sen kalk bu halk aptaldır koyundur yobazdır de seçim zamanıda git o aptal dediğin koyun dediğin yobaz dediğin halkdan oy dilen o halk seni ne yapar biliosun dimi sandıklara gömer sonra sen yine bunlar aptal bunlar koyun bunlar yobaz dersin sonra o halk seni bi daha sandıklara gömer .

tıpkısının aynısı geçtiğimiz seçimlerde oldugu gibi .

tabi bu gömülmelerde o itibarsız partiyi daha da bir itibarsızlaştırır buda iktidara olan mesafeyi dahada bir uzaklaştırır o kadar ki ışık hızıyla ömür yetmeyecek kadar fazla değil yani .

sen kalk bu aziz milletin %50 ile iktidara getirdiği partiyi yerden yere vur onu seçenlere aptal de yobaz de koyun de merak ediyorum o koyun dediğin halk sana oy vermesse nasıl bir mucize olacakda iktidar olacan allah aşkına .

siyaset okumuş bir chp li buna bir cevap versin yaw ota boka kılıf uydurmak iyi olanı kötü kötü olanıda iyi göstermek ne zamandan beri siyaset oldu yaw .

soruyorum hangi modern hangi çağdaş hangi demokratik ülkede halkına hakaret ederek oy toplanıyor acaba gülermisin ağlarmısın sunların zihniyetine bakın yaw .

halkı iktidara kışkırtmakdan başka stratejisi olmayan komunist partilere döndü artık muhalefet dün sabah sokakda broşür dağıtıyorlardı broşürde sendikalı ol filan yazıordu aynı sokakda önceleri komunist partiler dağıtırdı o tip broşürleri yarın bir gün chp liler ellerine tüfek alıp dağa çıkarlarsa hiç şaşırmam gerci chp lilerin kaybedecek çok şeyleri var hanları hamamları olmasada kalbur üstü yaşantıları var zaten bu yüzden chp diyorlar vur patlasın çal oynasıncılar ya ondan . nerden geldik nereye gidecez kaygısı gütmeyenler yani .

kıç açık baş açık moderniz ya tabi soyuncan ki daha modern olasın zihniyet bu zihniyetlerine tükürdüğümün yüzsüzleri .

müslüman mahallesinde salyangoz satılmayacak bundan sonra o devirler kapandı bu seçimlerde de rezil olunda yine hakaret edin bu millete emi edin ki bu millet de sizi itin bi taraflarına soksun çıkarsın önceki seçimlerde oldugu gibi ne eksik ne fazla yani aynısı .
Tartışmaya girilecek en son insan tipidir.
Mesela Bunlar insanlarla paraları, arabaları için arkadaşlık edip, sonra da 'yha kanka kız kilolu ama beni arabasıyla gezdiriyor' rezilliği ifşa olduktan sonra bile utanmadan konuşabilirler.

Yüzüne tükürsen sen nasıl bir kralsın? Diyecekler neredeyse. Yazık analarına babalarına.