bugün

bir kızın karakterine aşık olduğunuz zaman zaten o sizin için dünyanın en güzel kızı olur.
yüzü güzel kız kısa vadede , huyu güzel kız uzun vadede mutlu eder.
karakteri güzel olan kız tercih edilmesi , şov değil bilakis ciddi düşünüldüğünde olması gerekendir. hani, olması gereken demeyeyim de , huy güzelliğinin yüze yansıması durumunun geçerliliğinin oluşu diyelim. huy güzelliği deyince de göreceli değil , gerçekten huy güzelliği diyelim. tamam, sana göresi bana göresi olur dersen de, bana göre huy güzelliğinin olacak olması, böylelikle yine bana göre yüzünün de güzel gelecek olmasıdır. yani bir nevi win win olayı.
yüz güzelliği geçicidir, karakter güzelliği kalıcıdır ama bunu tespit etmek zordur. bu tespiti yapabileceğinize dair kendinize güveniyorsanız geçici güzellikleri geçiniz efendim.
kesinlikle karakteri güzel olan. ama yani yüzü güzelin karşısındakide en azından eli ayağı düzgündür diye düşünüyorum. ilyas salman gibi bişeyse karaktere falan bakamam.
Elleri güzel olan kızın alacağı versustur.

(bkz: el fetişizmi)
Karakteri güzel olsun. içinin güzelliği yüzüne vurur Zaten.
genel olarak yüzü güzel kızın kazanacağı versus.
Memesi büyük olanın kazanagi versus.
karışık olsun lütfen.
al bir fakır tesellisi daha.
karakteri güzel kız. yüzü çirkin olanın yüzünü her türlü güzelleştirebilirsiniz. ama çirkin karakteri asla güzelleştiremezsiniz.
fiziksel görünümün göz ardı edildiği versus.
yani boy 1.60, kilo 60 sabit. değişkeni güzel yüz, iyi karakter.
bence kişilik kadında da erkekte de bir çok kusuru kapatabilir. bu yüzden güzellik çok da önemli olmamalı. huyu güzel olsun.

off yine çok sıkıcıyım.
Karakteri diyenler samimi değilsiniz.
kesinlikle karakteri yüzü güzel olup benimleyken boynuzlayacaksa ne anladım ben o işten arkadaş.
fiziği güzel kız kazanır.
sınanmamış erdem erdem sayılmaz. yani acaba karakteri güzel dediğimiz kişi ,truvalı helen kadar efsane bir güzelliğe sahip olsa ne olur.

http://www.picturequotes....rupts_absolutely_5677.jpg
Karaktersiz bir güzel kızı napacağız ki?
Ulan 2in1 ini bulduk gidip isteyemiyorum. Çiçek ve çikolata ve iban atıyorum, allah hayırlarınızı kabul etsin.

DN130004500138007287631458
Pazar şemsiyesi
içinin güzelliği yüzüne yansımış kız.

(bkz: ne yardan ne serden)
yüzü güzel kızı her şekilde önde başladığı karşılaştırmadır

ne olursa olsun gözler kalbin aynasıdır.
Yüzü güzel kiz erkek ne kadar tatmin eder insani.
Burdan bakir bakire olarak demesi kolay.

Yemek yok. Temizlik yok. Oturup muhabbet yok.
Ee vurustun geçti gitti sonra.

Güzellikte geçer.
hepimiz aldanmadık mı kız erkek fark etmez yüz güzelliğine. asıl olan karakter ama göremiyoruz nedense. kim ne derse desin yüzü güzel olan kazanır.
şimdi azcık saçmalayayım. yüzü güzel olan kızlar karaktersiz mi oluyor hep. ya da karakteri güzel olanın yüzü hep çirkin mi. Tabiki karakteri güzel olan kızla geçirilen vakit hoştur. Ama yüzünü beğenmediğiniz kızın karakterini de merak etmezsiniz. Yüzü güzel olan kızla geçirilen vakit de hoştur. yüzü güzel olanın takipçisi çoktur. karakteri güzel olanın takipçisi özdür. şaka şaka. memesi büyük olan alır.