bugün

Kısa boylu kızların tercih ettiği ayakkabıdır. Görünce Kızım sen mi ayakkabıyı giydin yoksa ayakkabı mı seni giydi diyesi geliyor insanın.
Ayağınızın altında iki tuğla ile yürüyor gibisiniz kızlar, lütfen giymeyin.

Uzun da göstermiyor. itici oluyorsunuz.
uzun görünmek isteyip, topuklu ile yürümenin zorluğundan yakınıyordur kendi içinde.
lan yeminle yapmayın amk. boy uzun göstersin diye 5 cm tabanlı ayakkabı giyip gelmek hadi onu geçtim maskülen tarzı ayakkabı giyip gelmek nedir arkadaş ya..

görsel

böyle boş beleş işlerle uğraşacağınıza önce düzenli beslenip kilo verin. kompleks yapıyorum diyorsan ideal kilonun 5 kilo altına düş. 1.50 bile olsan fit havan olur. kantinde kafe de orda burda ye iç tıka basa doyur karnını sonra komplekse gir boyum kısa diye. ulen zaten boyun kısa bunu kafaya takmışsın ki yüksek taban giyip belli ediyorsun. önce kilo ver kilo. yav birader boyu 1.40 bile olsun bizi hiç ilgilendirmez kimse de onu eleştiremez. ama amına koyayım hem şişko hem böyle yüksek taban hem de resimdeki gibi falan iğrenç ya. yapmayın arkadaş hayattan soğutmayın adamı. üniversiteni bitir git amına koyayım yav yeminle okul mu okuyoruz podyuma mı çıkıyoruz belli değil amk. üniversite harbi değişik ortam la. bu gençlik çok boka sarıyor. bazı kızlar sabah ki dersleri kaçırıyor. sanıyorum vakitlerini şu kombin yakıştı mı şöyle mi giyinip gitsem böyle mi makyaj yapıp gitsem bu ayakkabıyı mı giysem diye tüketip bitiriyorlar... ha birde bunların erkek modeli var ki onu hiç sormayın.
Herkesin kendi zevki ama göze çok batan kızdır. Kısa olun hiç umrumda olmaz ama bunu giyenler hoşuma gitmiyor.
kısa olanlara yakışmaz uzun olanlara çok yakışır.
görsel

Tercihini doğru yapmış, tarzına uydurabilmişse, gayet hoş ve zarif olabilen kızdır.
160’ tan kısa, kompleksli ve aynı zamanda rahatına düşkün olduğu için ne yardan ne serden diyen kaygılı kızdır.
yürümekten çok sanki onu ayakkabıyı kaldırırken sürükleniyormuş gibi gözüken kızlardır. aynı robot gibi yürüyenler var bir de onlar daha travmatik.
güncel Önemli Başlıklar