bugün

x'lerin bi türlü sayıya dönüşemediği konserdir anasını satıyım.

türkiye'ye iyi-kötü tonca grup geldi ama belkide gelirse en büyük yankı uyandıracak ve hafızalarda kazınacak en iyi konser radiohead'in ki olur.

şimdi bi grubun bi ülkeye konser vermesi için bazı şartları olur, ne gibi şartlar bunlar madde madde yazalım.

1-) para sorunu olur.

hayır hepimiz biliyoruz ki türkiye'ye radiohead'den daha fazla isteyecek gruplar gelmıstır. yada radiohead en fazla ne kadar isteyebilir ki? bu parayı ödeyecek bi sürü organizatör var türkiye'de. bu konuda fakir değiliz.

2-) konserin olacağı ülke/şehir sorunu.

bu sorunda o kadar büyük değil aslında gül gibi istanbul varken. gül gibi istanbul nerden çıktı diyenler olabilir ama bu herifler yani radiohead gidiyor sırbistan'da slovakya'da bile konser veriyor ve verdi. bizzat kendim takip ettim bunu. her turneleri acıklandıgında e-mail geliyor adresime ve bakıyorum, türkiye hariç her ülke var! yapmayın be! sırbistan, istanbul'dan daha mı güzel yada bi slovakya, romanya?

3-) terör sorunu.

sanırım en büyük sorundur bu. aslında adamlar gelip konser verse kimse gelip bi şey yapmaz, güvenlik harika bi şekilde işler ama dışarıdan bakınca öyle gözükmeyebilir. hatırlıyorum jay-z 2006'da konser vermek için türkiye'ye gelecekti her ne kadar öyle rap müzikle iç içe olmasamda sonuçta jay-z bu. bilet aldım konserden 1-2 hafta önce "terör sorunlarından dolayı konser ertelendı" dedı.

4-) yer sorunu.

ha kurucesme ha olımpıyat ha ınonu ha alısamıyen yada santralıstanbul. yer sorunuda yok.

demek kı thom amcamızın ıcınde yok bu ulkeye gelmek. belkı erken konusuyoruz bu sene bı album daha cıkartıcaklar onun turnesınde belkı gelır ama su ana kadar bu durum böyle.
gerçekleşecek olursa konser girişinde kurban keseceğim, 1 gün önceden kapılarında bekleyeceğim, muhtemelen dermanım kalmamış olsa da gözümü ayrımadan izleyip sesim kısılana kadar şarkılara eşlik edeceğim hadise.
en sağdaki dört xxxx'in 2011 olması durumunda yılın en güzel günü olacak konserdir. 1 gece önceden kapıda bekleyip en önden izlenesi müthiş ötesi konserdir. hadi be thom yap bir güzellik.
yıl 2013 olmuş adamlar hala gelmiyor.
Hiçbir zaman olmayacak konserdir.