bugün

orospu çocuğunun sözlük karşılığı. bugün oynanan 15 haziran 2014 isviçre ekvador maçında takımını adeta satmıştır. saçma paslar, sürekli çalım, her yerden şut atması derken takımın galibiyetine neredeyse engel olacakken, allah iddiacıların yüzüsuyu hürmetine isviçreye gol attırmıştır da , küfür yemekten kurtulmuştur.
çok değil 2-3 yıl içerisinde Süper ligde görebileceğimiz oyuncu.

%70 Galatasaray %20 Fenerbahçe %10 da beşiktaş diyorum.
belcika ile işi yoktur.
bu akşam iyi top oynamış isviçreli...
kosovalıdır.
arnavut kaldırımı'dır.
isviçre milli takımında harcanan yetenekli futbolcu.
kendisi çok iyi de çevresi kötü.
Kürt kökenli olduğu duyumları var imiş. Kaliteli topçu.
monaco' nun transfer etmek istediği rivayet edilen süratli bayern münih sol açığı.
(bkz: xhamster shaqiri)

edit: shaqiri'ye göt mü veriyorsun anlamadım bro. nedir bu eksinin sebebi.
1-2 seneye ya herro ya merro diyecek futbolcudur.
inter'e transfer olmuştur.
Hayırlı olsun da koskoca inter taraftarı podolski'den sonra bu adamı da havaalanında büyük bir kalabalıkla karşılamıştır.
Lan oolum inter'siniz lan siz. Hadi bizim ülkemizde 10 senede bir hagi gelir, Quaresma,Guti,SNeijder gelir karşılarız da siz inter'siniz lan inter.

Lan oğlum sizin forvet'iniz bi ara baba ronaldo'ydu. Daha 5 yıl içinde ibrahimoviç-Eto'o-Balotelli görmüş taraftarsınız siz.
Bu iki oyuncu bundan 5-6 sene önce gelse ilk 11'e giremezdi lan az kendinize gelin.4 sene önce Avrupa şampiyonu oldunuz.
adriano,davids,ibrahimoviç,zanetti,pirlo,crespo,cambiasso,toldo,eto'o görmüş nesilsiniz daha amk neyin görgüsüzlüğü bu?
inter'in şuan ki sefilliği göz önünde bulundurulursa, shaqiri ve podolski transferlerine sevinmeleri normaldir. en azından tanınan bir kaç oyuncuları oldu.

hem inter, hem shaqiri için iyi bir transfer olmuştur vesselam.
şu an inter parma maçında tam anlamıyla rezalet oynayan oyuncu. nedense ben oldum olası beğenemedim bu adamı. yani ne bileyim iyi oyuncu hoş oyuncu modern oyuncu da yok abi olmuyor ya.

olur da bu maç gol mol atarsa bu entryi görmediniz duymadınız.
yeni nesil podolski-balotelli olma yolunda hızla ilerleyen futbolcu.

Potansiyel var, yok değil. Ancak gittiği hiçbir takımda ele avuca sığacak iş yapmadan, her daim piyasası olan oyuncular klansmanına alabiliriz artık kendisini.

Stoke city kendisini inter'den transfer etmek istiyormuş.
Al burdan yak.*
(bkz: yaran yanlış okumalar) .
berdan mardini .
melo'ya karşılık alınması muhtemel yetenekli çocuk. üstüne de biraz para verilir anlaşılır. ciddi ihtimal var.
Shalke 04 ile anlaşmış futbolcu. Evet.
Stoke City, £12M'luk kulüp rekoru bonservis bedeliyle Xherdan Shaqiri'yi renklerine bağladı.
Iyi bir futbolcu. Ama ismi Apaçi gibi.
iyi futbolcu. ama ismi oynak gibi. evet.
yetenekli ama nedense tutmadı futbolcusu. evet.
Şöyle bi hayvandır kendisi. görsel
çok fazla kasında zararları var diye biliyorum.bilek biraz yumuşak kalmalı bence.
basel, bayern, inter, stoke... tersten bakınca kariyeri güzel aslında: küçük takımda başlıyor, interde geliştiriyor kendini, bayernde zirveyi görüyor, en sonunda küçüklüğünün takımında futbolu bırakıyor.