bugün

Anksiyete, okb, depresyon gibi rahatsizliklara verilen ssri turu antidepresan. Baslarda duygu durumunuzu dengesizlestirse de sonradan hayata karsi gulumseten ilac.
Efendim eğer sizde utangaçlık, toplum önünde rahat davranamama gibi elzem şikayetleriniz varsa bir psikiyatri ye gidip bu şikayetlerinizi söyleyip bu ilacı kullanmaya başlıyorsunuz. Haa ne işe yarıyo diye sorarsanız size eksik olan güveni geri kazandırıyo. Tedaviden korkmayın arkadaşlar, psikiyatriden korkmayın. Eğer ben aşırı utangacım kızlarla bile konuşamıyorum derseniz hiç vakit kaybetmeden alın kullanın ve kurtulun bu illetten. Hayat daha bi güzel oluyo insana şarkı söyletiyo bu meret. Bi süre sonra kendine güvenmek ne güzelmiş diyeceksiniz. Arkadaşlarınız sosyal çevreniz artar. Rahat hissettirir bu ilaç.
başarılı bir anti deprasandır en belirgin özelliği insanı taş gibi yapar kullandığın süre içerisinde kesinlikle ağlamazsın dışarıdan gelen hiç bir üzücü olayı sentezleyemezsin çok güçlü yapar insanı olayların karşısında.
Paroksetin Hidroklorür iceren antidepresan.