bugün

jtagli cihazlara oyun yüklemede yardımcı olunabilecek konsol.
hasta yatagimda bana eslik eden yegane dostum.
sözlükte satabilecek arkadaşlardan mesaj beklediğim oynanası cihaz.
ankarada çok temiz 2.elleri bulunabilecek makine
bana ps daha iyi olan oyun konsolu.

Tabi para yok, alamıyoruz..
insanı deli gibi arada bırakan güzide oyun konsolu.

fena ikilemdeyim sözlük. xbox mı? yoksa ps 4'mü her ne kadar ps 4'e meyilli olsam da xbox ciddi ciddi kafa kurcalıyor. hay amk. kararsızlık ne kötü şey lan.
ps ile kıyaslanmaya başlarsa daha joystick turunda fark atacak konsol. şahsına münasır. pes 2014 online oynayanı varsa kapışalım.
kendime her zaman güvendiğim bir daldır.
şu zamana bakarsak çağın gerisinde bir konsoldur. ama gel gör oyunları hala uçuk fiyatlarda. saçma sapan bir oyun bile 80-90 liralarda geziyor. yeni çıkanlar zaten 200 lirayı buluyor. oysa xbox one çıkmışken zaten kendisinin bu fiyatlara sahip olması gerçekten saçma.
kirilmisini al bence ama cok zenginsen ben bi oyuna 200 tl verir denerim dersen orasi baska..
Geçen gün 65 lira olan gta v oyunu an itibari ile 109 liraya çıkmıştır. Bu ne iştir amk?

Not editi: gold üyeliğim hala devam ediyor.
4 sene önce ergenlik hevesi ile aldığım bu aptal aleti, bugün çarşıdaki bir teknolojiciye 400 liraya sattım. Bir kenarda aptal aptal duruyordu. Paraya ihtiyacım vardı, çok iyi oldu bu valla.
satış adeti 84 milyon olan oyun konsolu.
dün oyun oynamak için açtığımda güncelleme geldiğini gördüm. güncellemeyi yaptıktan sonra eskiden türkçe olan yerlerin ingilizce olduğunu fark ettim. umarım düzeltilir.