bugün

meclis dışından bir sade vatandaş. meclistekilerin hepsini ülkeden atmalı. bunların hiçbirine oy vermem, vermedim ve vermeyeceğim.
Ali koç.
Cem Uzan!
Ferdi tayfurdur.
dan bilzerian
kadir mısıroğlu. süper ne demek.
Haluk levent.
Tabikide ayhan sicimoğlu.
sakıp sabancı.
X+y kare daha güzel olmaz mı?
Ben hala kimsenin Başkan olmamasını istiyprum geç mi kaldım :(
metin feyzioğlu.
Ya siz tanımazsınız da benim bi arkadaş var. Şuan siyasetçiyim diye geçinen herkesten daha iyi. O olsa süper olur.
mevcut kişi hariç herhangi birisidir. mevcut durumdan kötü olmasına en başta fizik kuralları izin vermez..
Fikret Orman. iki sene içinde ilk ona girmezsek bir şey bilmiyorum.
ülke deki mevcut yönetimin dışında herhangi bir politikacı ve kişi bunu yapabilir zaten. süper diyemem ama bundan kötü olamaz.

açık olarak recete;

iç piyasaya dönerek;

tarımı ve sanayiyi güçlendirmek, eğitim kalitesini arttırmak ve yetiştirmekten geçiyor.
imam hatipler için ekstra bir sistem değişikliği yapmak ancak bizim gibi üçüncü dünya ülkelerine hastır.

zibilyon kere değişti be. bir sistemi oturtamadılar.
bir günde sistem mi değişir ulan.
Bir bardak su sezen Aksu.
Benim o tüm ülkeye Arduino dağıtıp herkese yazılım ve elektronik öğretirdim.
Y kişisi x kere başkan olmasa süper olurdu !
ali koç.
tamam lan ben olurum.

beklentiniz çok yüksek olmasın ama; zengini döver, fakiri severim. dış ülkelere açıktan atar gider yapar, ikili görüşmelerde abi çekerim. ha bi de kyk borçlarını silerim.

saraya efsane bi bilgisayar aldırır oyun oynarım sonra. gece 3-4 de yatar öğlen kalkarım. gideceğim yere de metroyla, otobüsle falan giderim; basına halkın içinden başkan diye yansırım, solcular falan sever böyle şeyleri.
besim tibuk.
resim nasıl ekleniyor ya hu!
heh oldu eheh
umut sarıkaya derdim ama güvenmiyorum artık kendisine o kadar çok. bıraktı gitti bizi. belki güvenmeliyim de bilmiyorum. çünkü kendisine güvenerek hakan altundiyorum.
görsel
Babam başkan olsa ülke de dünya da süper olur kendisi gördüğüm en komplike düşünebilen insandır.