bugün

yavşaklıktır. götverenliğin ete kemiğe bürünmüş halidir. % 70'e varan indirim mesela, asla % 70'e varmaz. % 15te kalır o da sezon sonuysa. zaten 5 liraya mal ettikleri takım elbiseyi 300-400 tl'den iteleyince o indirim anasının amsterdamına varsa n'olur.

bi ara kanuni bi düzenleme falan diyorlardı da lafta kaldı. ben giyinmiyorum amk, çıplak dolaşıyorum. kıllı falanım da siken olmuyor. tek dezavantajı polis topluyor direkt. şimdi de ekip otosundan yazıyorum. size iyi eğlenceler hafız, karakolda vayrlıs şifresini vermiyorlar.
(y > x) olmak üzere (x-->y) şeklinde anlatılabilecek durumdur. tabi eğer --> işareti "-e varan" anlamında kullanılıyorsa geçerlidir.

tm' ciyim.
tüketim çılgınlığıyla insanların, aldanıp x'e varmadığı halde oltaya geldiği indirim türüdür. x'e varan indirim yazan koca yazının altındaki onlarca ürün arasından 2x fiyatlı bir ürün seçip, beğenmiş bunu kasada farketmişseniz, o hayal kırıklığı o ürünü her kullandığınızda aklınıza gelecektir.*
'' y ye varsa da olur '' cümlesini bana sarfettiren olay. Satış politikasıdır zaten. 5 para etmez malı 100 liraya satıp bide
''indirimdeyizzzzzzzzzzzz'' deyip 70 tl yaparlar misal. bunlar tam .....
güncel Önemli Başlıklar