bugün

almanca istek anlamina gelen kelime.
obsesif kişilik
onun için ne desem az kalır. ya nasıl anlatılır bilmiyorum ki. ani değişimlerin insanı * , tartışmaların arasında arabulucu olan kişilik * * * , espri ve taklit yeteneğiyle beni benden alan kişilik. *
wunsch, almancada dilek demekmiş. tabi ki arkadaşımızın isminin bununla bir alakası yok. *
müzik zevkimizin aynı olduğu yazardır*. ayrıca nisan mayis aylari gevser gonul yaylari msn zirvesi'nde kendisini tanıtabilmek için akla karayı seçmiştir, artık tanımışızdır, bir dahaki zirvelerde böyle bi sorun yaşamayacaktır, hoşgelmiştir.
vize haftası msndeki diyalog;saat 19.00 suları
kaçak kelebek:wunsch çalıştın mı?
wunsch:hayır ya offffffff napıcaz sözlüğe takıldım. ya neyse hadi çıkalım gece gireriz.
saat19:15
kaçak kelebek:ne işin var burda ya , sen ders çalışmıyomuydun?
wunsch: ya canım sıkıldı , senin ne işin var?
kaçak kelebek: napayım benim de sıkıldı.sözlüğe bakıyorum. ühühü . ama çalışmalıyız hadi çıkalım gireriz gece.
saat 19:45
wunsch: ehehe yine gelmişsin.ama bak bu son cidden çıkıyorum bir daha girmeyeceğim. *
kaçak kelebek: tamam. * artık girmeyelim haklısın. *
bütün bir gün boyunca böyle devam eder. *
en beğenilen entrylerinin 1/3i tuvaletle ilgili olan yazar.**
* koskoca 4 yılı nasıl anlatırım bilmiyorum ama kısacası seni tanımasaydım içimde hep eksik bir yan kalırdı diye düşünüyorum.baştan anlatırsam tabi ki bitmez ama her şeyi çok özleyeceğim. senin evinde eğlendiğimiz , dağıttığımız zamanları, okulda yaşanan olayları, taklitlerini, küfürlü konuşmalarımızı *, hocalarla diyaloglarımızı, mangal partilerini,yaşanan dumur olaylara gülmemizi, kendi kendimizle dalga geçtiğimiz zamanları, biz tartıştığımızda barışçı kişiliğini * ,taksim maceralarını vs. vs. o kadar çok şey var ki!!! ayrıca sınav dönemlerinde bizim yardımımıza koşup not çıkarırdın, * senin çıkardığın notlar o kadar komikti ki o gün ders çalışamıyordum kopmaktan. ama hala saklıyorum notları.. bir olay anlatmak isterdim ama o kadar çok şey varki!!! ama bir tanesini anlatıyorum. o gün sende kaldığımız zaman requiem for a dream ı seyredip daha sonra şişe çevirmece oynamıştık daha sonra polisle travestilerin saklambacını seyretmiştik .* bir de hati'nin geceyarısı hadi taksim meydanda yürümeye gidelim demesiyle dumur olmuştuk. * ** bu arada yılbaşı günü de ayrı olaydı hatırlarsın o yılbaşında çektirdiğimiz fotografları hati'nin msn spacende gördüğümde şok olmuştum tabi ki hemen sildi. he bir de 4 yıl boyunca farklı tarzlarla karşımıza çıkmandan dolayı bizi her zaman şok etmiştin. ama artık şok olmuyorum sadece yaşanan herşeyi çok özlüyorum.çok kavga ettiğimiz ,tartıştığımız zamanlar da oldu ama hiç kopmadık hep yine birlikteydik.
kantin olaylarından da bir replik.* *
-ya şimdi o psikopat kadının dersine kim gircek ya?
-ama çoktandır girmiyoruz
-yoklama alıyomuydu?
-alıyo ama o kadın bırakmaz devamsızlıktan
-aman hadi alışverişe gidelim, mangoda indirim var * *
kardeşim...
başka söze gerek var mı?
çok çok çok özlediğim, burnumda tüten insan. derlerdi de inanmazsım okul bitince eskisi gibi olunmaz diye...
birinci nesil yazar, hoşgelmiş. yaşayıp yaşamadığından emin olmadığım yazardır, 4 senedir hiç giriş yapmamış. *
güncel Önemli Başlıklar