bugün

Adam oradan bağırıyor

-bahtiyar efendi bana oradan 1 kilo köpek tart
Yağlı olmasin has
*Aaa dalılırım

Usta ne oldu bizim yarasa..
Pişti abimm..

Ulan Allah'tan bizim ülkede yok böyle şeyler..
Amına kodumun çocukları.
Yenmeyecek ne varsa pazarı olsa, bu kadar olur.
Ayağı olan her şeyi yiyor aq duklarım.
Pislik herifler.
Zikkımi resmen yiyorlar.
Ulan bir de demiyorlar mı virüsü labaratuvar ortamında geliştirip yaydılar diye. Amk labaratuvara ne gerek var şuraya normal adamı koy iki gün sonra kendisi komple virüse dönüşür zaten.
ed stafford ta yiyor aq.
Nefes alan her varlığı potansiyel yemek olarak düşünen garip bir yeme kültürüne sahip insanların ülkesinde sıradan bir pazardır, anormalliği yoktur.

Bir millet neden hamamböceği, çekirge gibi haşereleri yer, fare kuyruğu kızartması nedir, konya' lı ya da isviçre' li bilim adamları hiç farketmez ama biri şunun nedenini, sağladığı, psikolojik doyumu lütfen açıklasın.
Tarihte ne yaşamışlar, nasıl bir travma atlatmışlar ki, yarasayı bile haşlayıp, çorba diye kaşıklamışlar?!

Bizim eli öpülesi ninemiz, savaşta, yoklukta, torunlarına taş kaynatmıştır da, şurdan bi tırtıl toplayayım da haşlayıvereyim diye düşünmemiştir ya da keneyi, biti, pireyi sofrasına aş etmemiştir.

Vallahi bu adamlar dünyalı değil, bi başka gezegenin sakini iken lönk diye dünyaya düşüvermişler. Kesin!
Abi tamam kültür meselesi. Yılan da yiyebilirsin köpek de yiyebilirsin anlarım ama temiz temiz ye lan. Ne o öyle ortalığı kan götürüyo canlı bomba patlamış gibi.
Bizde kasapta at eti çıkınca tiksinelim. Adamlar bildiğin şarlatan çıktı.
nasıl bir millet allahım nasıl bir midesizlik öğğğğğ.
Adam hepsine protein gözüyle bakıyor.

Bu arada tezgahların birinde insana benzer birşey vardı.

Bu ibneler et ettir diye insanıda yerse şaşırmam.
videoyu izlerken virüs bulaşıyor.
3.46 dakiler fare mi bana mı öyle geldi acaba... Bunlar bu midesizlikle kuduz, veba falan da olabilirdi. Biraz araştırdım da onu da olanlar varmış zaten.
Burası Endonezya langowan..
2 milyar insan nasıl beslenecek başka çareleri yok..
Video wuhan değil Endonezya ancak çok farkı olduğunu sanmıyorum, pis herifler her şeyi yiyorlar.
et yiyerek hayvanlara yapılan katliamın durdurulmasına yönelik bir uyarıdır belki bu salgın.
Eşeğin sikini yesinler.

Gerçi onu da yiyorlarmış.
usta bize yarasa yaprağı bir de ekmek arası kedi ciğer ama virüssüz lütfen.
https://youtu.be/zXlvbG1_Q9Y

Çeşit bol görünüyor.

Görüntüler rezalet.
Wuhan çok süper şehir len amk'cu tayfanın gitmesi gereken pazar.
Şu görüntülerden sonra virüsü Amerikanın yaydığına ikna oldum.
Allah o pazara ateşler salsın.
Aq şimdiye kadar çoktan olması lazımdı bu virüsün bu görüntülere bakarak. Ne biçim insan lan ayrıca bu siktiklerim. O pazara adım bile atılmaz aq bunlar rahat rahat geziyor. Yarram sanki istinye park'ta geziyor.
güncel Önemli Başlıklar