bugün

turk milletinin sesini yukseltmeye basladiginin gostergesidir. belki yeri orasi olmayabilirdi ama 29 ekimin yasaklanmaya calisilmasindan sonra artik milletinde tahamulu kalmamistir. http://sozcu.com.tr/odul-...e-bakanlar-yuhalandi.html
ağlak chplilerin iyice histeri eşiğine geldiklerini gösterir.

chp anca ağlar , çocuk gibi küfreder , seçim zamanı da efendi gibi tokadını yer oturur.

yoksa taraf tarafa toplansak size hep beraber bir yuh çeksek o gürültüyle yer küreden uçarsınız.
toplasak toplasak %20 anca edersiniz.
tenis ile alakasız isimlerin çıkıp şov amaçlı yaptıkları konuşmalarına verilen tepkidir, Dünyanın hangi ülkesinde, bir spor müsabakasının ödül töreninde "Ulaştırma Bakanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı konuşma yapar? ne alakadır?
Laikçilerin ne kadar hazımsız olduğunun göstergesidir efendim. içinizdeki şeyin büyüklüğü ne kadar, hazmetmenize yeter mi bilmem ama daha bir on yıl var efendim. Eskisi gibi darbe falan da olmaz ne yapacaksınız bakalım...

Not: Yok bakanların orada ne işi var diye yuhaladılar diyen ortalama laikçi zekasının üstündeki bireylere sözüm: Belediye başkanı da yuhalandı, yani olay zihniyet ve gözü dönmüşlük meselesi...
tenis topu görse hacılar mekke'den hurma getirmiş zannedecek takunyalıların şov yapacakken babaları aldıkları günün olayıdır, bakanların mort olmuş surat ifadeleri düştükleri aşağılayıcı durumu gayet güzel özetlemektedir.
hadi bakanlar gitti tamam da fatma şahin'in konuşması nedir, biri bana anlatabilir mi? binali yıldırım da tenişçilerin hangi ulaşım yoluyla oraya getirildiğini açıklayacaktı herhalde. yani her şey normal, tek sorun yuhalama.
akp'li siyasetçilere karşı bu tür yuhalamalar hep oluyor. ancak işin dikkat çeken yanı bu yuhalamalar, hep meşhur tabirle seviyenin yükseldiği yerlerde oluyor. dağdaki çoban muhabbeti değil söylediğim, sadece bir realite. elitizm filan hiç değil zaten, akp'lilerden daha elit takılan yok memlekette...

asıl önemli olansa bu akp'li siyasetçiler niye her organizasyonda, kendilerini ön plana atıyorlar. ne işin var senin tenis turnuvası seramonisinde elinde mikrofonla, ne işin var kahkahayı patlatan bono ipnesinin konserinde sahnede...
29 ekim skandalından sonra az biledir.
günümü neşeye boğan olay.

suat kılıç, daha bir hafta öncesine kadar öğretmen atamalarından şikayetçi olan bir üniversite öğrencisine ''ee sen de gelmeseydin üniversiteye'' diyebilecek kadar pişkinlik sergilemişken, ultra süper iç işleri bakanımız idris naim şahin, vatandaşa kendisini ne kadar çok sevdiğini göstermesi için ''hadi bakalım bir takla at da görelim'' demişken , tayyip ( nasıl hitap edeceğimi bilemedim) kankamız * kendisine dert yanmak için yanaşan vatandaşa ''ananı da al git'' diye azarlamışken, ''başarılı bir politika yürütüyoruz bu sebeple bu kadar çok şehit haberi geliyor , güney doğu anadolu'da petrol bulunmuş terör olayları o yüzden artmış'' diyip bu zihniyeti savunan şakirtlerle etrafımız çevrilmişken ... mişken muşken puşken .

günümü neşeye boğdu yemin ederim.

yok rezil olmuşuz da bilmem ne de falan fıstık.
ulan her gün senin ananı skiyorlar farkında değilsin rezil olsan ne ?

en azından ince bir ayar çekilmiş oldu.
sanal alemde bu duruma yapılan yorumlar;
"Dünyanın hangi ülkesinde, bir spor musabakasının ödul töreninde "Ulaştırma Bakanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı konuşma yapar? Ne alaka ? Hemde ingilizce bilmeden."

"her kalabalığı siyaset sahnesi sanarsan, spor ile siyaseti birbirine karıştırmaya kalkarsan hakedersin."

"Ne bakanların çıkması doğru, ne de taraftarların bu kadar önemli ortam da bunu yapması doğru."

"2012 uluslarası cinsiyet uçurumu endeksinde 135 ülkeden 124.cü olan bir ülkenin kadından sorumlu devlet bakanının, hızlanmayacak treni hızlandırıp 40 vatandaşın ölümüne sebep olan ve o gün bugündür istifa etmeyi düşünmemiş olan ulaştırma bakanının, şehrin en önemli caddesine 3 sene önce 2 defa döşediği taşlar 2 ayda paramparça olunca bu sefer daha iyisini döşüycez diyebilen bir belediye başkanının yuhalanmasını garip karşılamamak gerekir sanırım."

"Dünyanın hangi ülkesinde, bir spor musabakasının ödul töreninde "Ulaştırma Bakanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı konuşma yapar? Ne alaka ? Hemde ingilizce bilmeden."

"ulaştırma,denizcilik ve haberleşme bakanı ne alaka illa bakan çıkartacağız mantığıyla kimi bulduysalar getirmişler."

"gençlik ve spor bakanı yok tabi o da güzel,"

"Aile Bakanının Ne işi Var Lan Orda. Hiçkimse Orada Aile Yapmaya Çalışmıyor ki."

"Açılışların adamı binali kapanışta yer almaya çalışırsa olacağı bu *
Şaka bir yana herkes yerini bilecek. Sporu sporculara spordan anlayanlara bırakmanın vakti geldi de geçiyor. Sporla siyaset beraber güzel durmuyor. Yoksa sadece bana mı böyle geliyor."

"Salonu komple aldırmadılar hayret ..."

"Sanırım bi stad dolusu ergenekoncu var orda.yoğsam kimşecikler yuhlayamaz benim bakanlarımı...tek tek içeriye tıkmaktansa, kitleyecen stadın gapılarını, hapis olşun hepiciği içerde, mahkemeye filan da lüzum kalmaz hem..."

"Teşekkür edemeyecek kadar ingilizce bilmeyen bir aile ve sosyal politikalar bakanı bir tenis turnuvasında neden konuşma yapar? kimse de demiyor ki aga bu nedir?"

" buraya çıkan bakanlar tenis sever mi ne hakla oraya çıkmış? nerde bu spor bakanı felan hadi orda hakan şükür felan çıksa gene bu kadar sırıtmaz. hahahahah vallahi koptum Allahım sana geliyorum."

"konuyla alakasız ne kadar bakan varsa orda .Nerde bu spor bakanı.."

"Tabi bulduklari her platformu 1 oy 1 oydur, ne kaparsak kardir mantigiyla degerlendirmeye devam edeceklerdir. Eminim her yerde ayni tepkiyi gorecekler. Yarindan itibaren tenis sporunu da yasaklarlar artik."

"Siz anca kenar mahallelide,aç bitap yoksuldan oy alırsınız... afedersiniz ama tenis izleyen kültür seviyesi yüksek bir insandan nah oy alırsınız... Bu "Yuh"lanmanın asıl sebebide bu. aynı kadro ramazan çadırına gitsin alkış kıyamet kopar ama bu tarz mekanlarda olmaz sizin iş sevgili bakanlarım!"

"Bir an kendimi Yunanistan'a öteledim ve yorumlarda Türklerin birbirini yemesine, kutuplaşmasına kıs kıs güldüm. Ne yapıyorsunuz olm kendinize gelin lan.."

"ha, bu arada hazır yeri gelmişken yarın 29 Ekimi kutluyoruz bakanları da bekliyoruz...(yer:1. TBMM önü ; saat : 11:00)"

"binali yıldırım'ın ortamın vahametini görüp topu fatma şahin in kucağına bırakması tecrübe bu olsa gerek..."

"seneye seyircilerin yandaş seyirci olması konusunda çalışmalara başlanmalı. öngörememişler yazık olmuş,"

ve yorumların nirvanası;
"nedense zamanında birileri " benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir mi ?" demişti, işte bunun açıkça kanıtı bu.."
insanların espri ve haklı-haksız yaklaşımları böyle.
her fırsatı şaklabanlık yaparak değerlendirmek isteyenlere bu milletin gerçek kimliği ile verdiği cevaptır.

ha hala bir kısım cahillerin idolleri bu vizyonsuz adamcıklar olabilir onlarda alınmasınlar çünkü kendi cehaletleri bu ülkenin gerçek kimliği değildir, olamaz.
seçme ve seçilme hakkına dahi saygı duymayı bilmeyen sözde "atatürkçü" geçinen postalcıları bir kere daha göstermiştir.

neymiş wta töreninde ne işi varmış bakanların. lan sanki başka yerde olsa saygı gösteriyorsun. uluslararası bir konsept wta , oraya gelipte parti reklamı yapmıyor ki böyle bir olayın türkiye için ne kadar önemli olduğundan bahsediyor. türk düşmanı israil emicileri rahatsız eden budur belkide.

sanal alem diye eksi sözlük isimli chp/çakma solcu/ terörist yuvasından çıkma alıntıları sıralayarak bir yerlere varamazsın. o çakma sanal aleme kalsa chp %99 la 1. idi. ancak gördük. twitter gibi tırışkadan yerlerde ak partinin , yani "halk" ın işi yok.
bu gibi zibidiler için şurda fikirlerimi belirtmiştim...

(bkz: sinan erdem salonunda bakan yuhalayan laikçiler)
(bkz: bakanını uluslar arası platformda yuhalayan ülke)
NE YAPSALARDI TAKLAMI ATSALARDI SEYIRCILER.
%50 tenis nedir bilmediğinden normaldir.

ne anlar o yobazlar tenisten, spordan.