bugün

kapalı betasını oynamaktayım. world of tanks kadar detaylı değil ama bana daha eğlenceli geldi.
azonce ındırım sabah saat 8e kadar mesaı boyunca oynanacak oyundur.
world of tanksa bir benzer oyun hatta şirketlerini aynı olarak biliyorum yalnız bu isminden de anlaşılacağı gibi uçaklar arası savaştır doğal olarak havada çarpışıyorsunuz. grafikleri gayet iyi olup uçakların sürüşü ve performansı geçmişteki gibi dengelenmiştir. 1930-40 yılı arasında geçen ve o döneme ait uçakların bulunduğu kendinize ait uçağınızla karşı takımıla savaşırsınız. oynayan ya da oynayacak olan varsa mesaj kutusunu yakabilir.

http://worldofwarplanes.eu/
open betasıyla oynanabilirliği sıfıra düşürmüşler.
iki üç ay önce bana world of tanks için 5000 altın kazandıran oyun. Oyunda 5000 altın almak 25 dolardan fazlaya maloluyor.
Oyun fiziği ve oynanabilirlik fena değildir ancak üstte de belirtildiği üzere open beta güncellemesiyle beraber eski zevkliliğini kaybetmiştir. Şu anda nasıl bilmiyorum ama umarım düzeltmişlerdir.
pek çok oyuncusunu da bu dahil çeşitli sebeplerden warthunder'a kaptırmıştır.
en yaygın sosyal medya reklamlarına sahip online oyun. bugün başladım şimdilik bişeler anlamıyorum oyun içerisinde. oynayan bilen eden varsa mesaj kutumu şenlendirsin.
beta sürümünü oynadıktan sonra benim canımı fena halde sıkmış oyundu zira uçakları sadece çarparak yok edebiliyordum. dün yine indirdim bunu. değişmiş baya ortalık. oynanabilirlik daha iyi. iki üç tane uçağı it dalaşında haşat ettim gerisini siz düşünün. yalnız şöyle bir durum var oyunu joystick ile oynamak daha zevkli olmasına rağmen aşırı zor. mouse ile oynamak çok çok daha kolay. bu yüzden sırf bu oyun için joystick alacakları uyarayım. ha ben kendime güvenirim joystickle doğdum ben diyenler varsa alsın zevkini ala ala oynasın.
oynayanların war thunder'ın daha iyi olduğunu belirttikleri oyundur.

2013 tanıtım videosu çok hoştur, böyle bir oyun için romantik bir fragman yapmak kimin aklına gelirdi? : http://www.youtube.com/watch?v=_WzLBkMkt8M
Oyun yüklenirken çok bekliyorsun.

Kuyruğuna takılandan kurtulamıyorsun. Flap - Air Brake hikaye..

Avcı bombardıman iki ateşedince havada infilak ediyorsun.

5 dakika beklediğin oyun 30 sn de bitiveriyor.

Yapamıyor edemiyor diyenlere. Tek savaşta 9 uçak düşürdüğüm oldu. Ama yok Kuyruğa takılan olunca bir yolu olmalı.