1. 31.
  "22. seviye karakterim var en güçlü" cümleme "20. seviyeye gelmek bi günlük iş" diyerek cevap veren ve "hıh kodummu" şeklinde bir yüz ifadesiyle bakan bi insanı görünce günlük oynama süremi 1 saate indirdiğim bırakmayı düşündüğüm oyun.
  3 -1 ... firimar
 2. 32.
  TBC çıkması bahanesiyle hiçkimse raid maid kasmamakta, guildler yavaş yavaş dağılmaktadır. bu vesileyle uzaklaşılan oyunun hesabı dondurulur. Kalan 2 haftalık hesap zamanında da etrafta anlamsızca hoplanılıp zıplanılır. son 1 hafta kala WoW tarihinde belki bir ilk olarak bir guild bir 60 druid'i gel sen takıl resto olmana gerek yok diye alır.. öylecekenek oynanır. ben almıycam tbc falan denir .. iyi derler. derken son hafta tbc çıkar millet 2 günde 70 olur.. BG'ler de 60lar ezilir.. yeter ulen denir ve fahiş fiyata d&r'dan almaktan sa senditten sipariş verilir.. 5 gün sonra paket eve ulaşır bi güzel patchler kurulur.. Account login denir ve "your prepaid subscription is out" gibimsi, kullanım süreniz dolmuştur mesaji görünür, gidilir bir aylık daha hesap uzatılır.. , dedirten oyun (formatım format olsun)
  3 ... sengitbalikgelsin
 3. 33.
  türklerin toplanıp, kurban bayarmında tauron mekanını basıp tauron kestikleri oyun. (tauron: büyükbaş bir hayvanın görünce "ana insan gibi lan" dedirten hali.)
  3 ... tenpura
 4. 34.
  http://www.youtube.com/watch?v=Gvsg2pQw4ZY+

  http://www.youtube.com/watch?v=N_oKaCL-OA8+
  ... stockton to malone
 5. 35.
  bir dönem oyunda kiting denilen hadise almış yürümüştür. şöyleki; birkaç 60 üstü oyuncu toplanıp en zorlayıcı boss'lardan birine saldırır. vur kaç taktiğiyle boss'un aggrosunu sürekli aktif tutarak bunu en kalabalık şehrin ortasına kadar getirip bırakırlar. ortaya çıkan katliam görülesidir. son olarak 5 horde oyuncusun lord kazzakstormwind'e sokarak işin bokunu çıkarmalarından sonra server olaya karışanları banlayarak kiting olayını kökten yasakladı.

  bahsedilen olay şuradan izlenebilir:
  http://video.google.com/v...5&q=world+of+warcraft
  4 ... cemuzan
 6. 36.
  blizzard ne kadar takip etse de kaçak serverları olan oyun.
  1 ... kekistanlihobbit
 7. 37.
  günümün son 4 saatlerini içinde geçirdiğim dünya. bağımlılık yaptığı istatistikler ile kanıtlanmıştır. sevgilisi olanlar başlamasın derim.
  2 ... melihmercan
 8. 38.
  south park ın 1008. bölümünde beni gülerken donlara işeten oyun. evet hepimizin hayatını ele geçirdi.
  http://www.youtube.com/watch?v=zx73Y93XG9Q+
  2 ... jeopardy
 9. 39.
  insanların doyumsuzluğunu kullanarak kendine bağlayan oyundur. max lvl'e ulaşmaya çalışırsınız, ulaşınırsınız. epic mount almaya kasarsınız, alırsınız. sonra raid yapmaya başlarsınız, yani setleri tamamlamaya çalışırsınız, tamamlarsınız. sonra pvp yapmaya başlarsınız, en üst rank olursunuz ve pvp setini tamamlarsınız. sonra ne mi olur? yeni instance ve yeni set gelir, onu bitirmeye çalışırsınız. bi süre sonra bu numara sökmez ve ne olur? tabi ki de expansion set çıkartırsınız. expansion ile gelen kıtanın taşı toprağı altın olur, quest itemler o kadar zorlukla aldığınız tier setlerden daha iyidir. yeni gelen setleri bitirmek için yeni raidler düzenlersiniz, tabi ki bu arada honor sistemi fln değişir tekrar pvp kasmaya başlarsınız, tabi bi de uçan binek gelir onu almaya çalışırsınız vs... budur wow bundan ibarettir. halbuki uo öyle miydi? peh... ama dayanamadık işte gene, 1.5 yıldır frozen acc u açtık tekrar başladık. 1 haftada 65 yaptık devam ediyoruz... allah belanı vermesin blizz, insanların zayıf yanlarını iyi kullanıyorsun.
  4 -2 ... mini mini bir nick konmustu
 10. 40.
  süper olay.
  -1 ... jusenas