bugün

(bkz: sap)
(bkz: stun)
(bkz: allah belanızı versin)
raid saatlerinin iftar vaktine gelmesiyle , ecnebilere anlatılamayan oruç ve ramazan kavramı sonucu babayı alınan oyun.

uuser: guys is that sultans of eleven month!i must eat somthing at now!come on!
gm : this guy is freak. -50 dkp ..
uuser : ... ball is bombed!(top patladı)
gm : ball is bombed wtf. - 75 dkp..
yasal uyarı olarak 'dikkat bağımlılık yapabilir' yazması gereken online oyunların babası.
mükemmel oyun. bağımlılık yapma nedeni de o. yeni patch le daha mükemmel oldu.
siparişini yeni verdiğim bilgisayarımla nihayet başlayacağım oyun. çalışma ve uyuma saatleri dışında kalan 4 saatimi seve seve vereceğim, yeni patchiyle ilgili uzman oyuncularımızın detaylı yorumlarını merakla beklediğim oyundur aynı zamanda.
dünya genelinde 11 milyon kullanıcı sayısına ulaşarak rekor kırmış olan oyun.

ayrıca :

- 2005 ve 2006 yıllarında ''en çok satan'' oyun ünvanı,
- 2007 yılında piyasaya sürülen genişletme sürümü ''The Burning Crusad'' ile tüm zamanların en hızlı satan oyunu ünvanı almış.

http://www.ntvmsnbc.com/news/464310.asp
manyaklığın ingilizce yazılmış hali.

ileri derecede sosyopatlığa neden olan bir oyun. küresel ısınmadan bile daha önemli bence. bir arkadaşımı nasıl hayattan koparttığına gün be gün şahit oldum ben. oynamaması, artık dışarı çıkması gerektiğini söylemem hiçbir zaman olumlu sonuç vermedi. kız arkadaşı tarafından terk edildi, ailesiyle müthiş sorunları oldu. en önemlisi kendini bitirdi. onun yerine kokain kullansaydı daha şık olurdu kanımca. bir gün bilgisayarın fişini çekmemle beraber ekmek bıçağıyla üzerime yürümüşlüğü bile olmuştu.

kesinlikle insanı çok tuhaf s.ken darmadağın eden bir oyun. uzak durun.
8 gün sonra ''Wrath of the Lich king'' adlı son expansion pact'inin piyasaya sürülmesi beklenen oyun.
insanın ömründen ömür yiyen oyun..bir o yana bir bu yana koşturmaca olayı.
wildy kişisini içerisine hapsetmiş, sözlüğe uzun zamandır girememesine sebep olan, bağımlısı olunan oyun.
bıraktıktan sonra dünyada ne güzellikler varmış dedirtebilen oyun.oynadıkça farkında olmadan insanda saplantı haline dönüşebiliyo.biraz daha exp.,şu itemide,bu puanıda,şu herifide derken önce diğer tüm oynanası oyunlardan,daha sonrada dünya nimetlerinden insanı soyutlayan oyun.şahsen uzak durulması gerektiği düşüncesindeyim.
ilk oynamamda easy cpu'nun aazıma sıçtığı, ikinci oynamamda easy cpu'nun aazıma sıçtığı, üçüncü oynamamda easy cpu'nun aazıma sıçtığı, dördüncü oynamamda easy cpu'nun aazıma sıçtığı oyun. custom map de oynuyorum, frp gibi bir karakter alıp onu geliştirmek falan gibi bir atraksiyonu var mı bilmiyorum ben öyle bir şey olduğunu düşünerek almıştım halbuki. işin sırrını bilenler bir mesaj atıversin. frozen throne mu ne öyle bir şey yükletti bir arkadaşım. grafikleri çok güzel değilse bile renkleri çok iyi düşünülmüş fantastik bir havası var. pc'i yormuyor pek. zamanla gelişeceğime inanıyorum.

edit: bu bahsettiğim oyun warcraftmış. warcraft ile world of warcraft farklı şeylermiş. frp gibi karakter alıp diğerleriyle mücadele etmek iin world of warcraft oynamak gerekiyormuş. seviyeli26m ve yei alınmıs spor ayakkabı'ya beni aydınlattıkları için teşekkür ediyorum.
bugün cevahir alışveriş merkezi'nde bi' elemanın laptop'uyla, mouse'ıyla üst katta bi yerlerde, küçük ekranda ( yani tam ekran değil) oynadığı oyun. töbe.
11.5 milyon oyuncuya ulaşmıştır.
cinsiyet ayırmadan herkesi ele geçiren hastalık.
(bkz: sürekli büyüyor efendim durduramıyoruz)
ilk defa aldığım ancak henüz yama indirmekten kafamı kaldıramadığım oyun.
oyunu aldım yükledim. üzerine 2.2 gb'lık ekstra bir indirme yaptı. burada indirdiği dosyaların adını arattım wrath of the lich king'in dosyaları çıktı. e ben almadan indi mi bu ne oldu?
neyse hemen inmedi tabii. kilitlendi. sonra bir daha. araştırdım. 2 ram olup bir tanesini sökünce düzeliyormuş. hadi lan dedim, söktüm düzeldi.
sonra %98'de takıldı. forumları gezdim tozdum. cancel'e basmadan direk task manager'dan kapatırsanız birşey olmaz dediler. onu da yaptık.
sonunda girdik oyuna, videoyu izledik, account bölümüne geldik. yazdık adımızı girdik.
update required dedi gene. meşhur blizzard downloader açıldı. 631 mb'çık bir yama daha var.
ben bu entry'yi girene kadar 19 mb inmiş olması, bu gece oynayabilmek adına umut veriyor bana. aha 21 oldu.
bugüne kadar bulaşmamış olanların kesinlikle uzak durması gereken, dayanılmaz bir bağımlılık yaratan oyun.

kişisel tavsiyem, boşverin, siktir edin hiç bulaşmayın.
dikkat bağımlılık yapar ibaresi eklenmesi gereken oyun.
kasvetli grafikleri olan oyun.
patchlerden dolayi bi turlu oynanmayan oyun,
(bkz: wow icin evini satan adam)
(bkz: wow sendromu)
grafikleri gayet iyi olan oyun. özellikle silvermoon city grafikleriyle büyülemektedir.
Oyun olduğu unutulmaması gereken oyun.
bağımlısı olan iki kişi ile hiç oynamamış bir insan bir araya geldiğinde oynamamış adamın galiz küfürler ettiği oyun. evet bu hikayedeki küfürbaz benim.
star craft brood war düşkünü kimselerin sc'ye ihanet etmediklerini daha net hissedebilmek için oynamayıp kendilerini daha mutlu hissettikleri oyun.
güncel Önemli Başlıklar