bugün

Pandarian'dan beri oynamıyordum. Legion ilaç gibi. Oyun bence kısır döngüyü aştı yeniliklerle.
Diablo3 ile kapıştırılan ama farklı türden oyunlar olduğu için ayrı ayrı düşünülmesi gereken oyun.aylık ödeme işi olmasabende oynardım ama öğrenciyiz.kısaca efsane evreni olan online oyun.
ilk çıkan wow dan beri yapılanlar hep aynı şeylerin laciverti. Gold satışı yapmakta bir hayli zor. siteler sizden 6 cent ila 10 cent arası rakamlarda satın alıyolar.

Yarım saatte 22k gold kassan dahi zor iş satmak. Tabi bir yandanda 106k aylık süre ekle.

Garrosh geldi folloş gitti, deli sikmiş gibi oynuyoruz işte. Noluyo hep aynı şeyler.

Raidlerde max ilevela ulaş sonra git birdahaki ek pakete kadar hesabı dondur 2 sene sonra devam.

Aslında alternatifsizlikten oynanıyor. 18-19 yaşımdan 32 yaşıma kadar hep ara ara oynadım fakat aslında p2w oyunlar herzaman daha zevkliydi. Bir ko,metin2,age of wulin bin basar bu oyuna. Senaristler sonsuz döngüde. Garrosh'u dirilt, lich kingi tekrar bi senaryoyla geri getir al işte sana 2 ek paketlik para kaynağı. Blizzard çok kurnaz. Noldu efendim lich king orospu olmuş öte alemde ve öc almak için sargeras tarafından geri gönderilmiş dünyaya, yok efendim garrosh hellscream undead olmuş geri gelmiş. Thrallın sağ kulağı iltihaplanmış time of cavernden gerekli antibiyotiği bulup geri getiriyoruz fakat lich kingde peşimizden geliyo. Yaratmışlar 800 tane karakter o ölüyo bu geliyo, zaman mağarasında bi boklar arayıp geri geliyoruz, yeni ırk ekliyolar eh biraz renk gelir gibi oluyo fakat sonra yine o iç sıkıcı monotonluk.
bok gibi oyun bir de buna para veriyorlar çıldırıyorum.
level 28 night elfimle zor da olsa level kastığım, sabahlara kadar uykusuz kaldiğım yegane oyun. Öyle bir dunya yaratmış ki adamlar, keşfetmeye doyamıyosun, görevlerinde, pvp de sıkılmiyorsun ve online olduğundan arkadaş edinip birlikte oynayabiliyorsun.Mükemmel tasarlanmış karakterler, ve ırklar sizi bitmeyen bir savaşin içine çekiyor. Favori oyunum. (oyun arkasi yazısı gibi oldu amk.)
10 yıl rahat deli gibi oynadım. Gideen yılllaarıııım. . . Neyse, cidden çok zaman istiyor, hayatınızdan ömür istiyor ama inanın size bir şeyler katıyor. Zamanım olsa eskisi gibi yine oynarım. Oynarım ama tbc de aldığım zevki asla alamam.
Twisting Nether'da 7 arkadaş olarak barındığımız oyun.
PVE odaklı bi takımımız var. Raid'ler Twitch'te yayınlanıyor. TS3 server falan var.
Aramıza katılmak isteyen Horde varsa (server fark etmez) yeşillendirsin mesaj kutusunu.
Takvim, Cuma-Cumartesi 21.00 şeklinde düzenlemeyi düşünüyoruz.
Çoğunluk 10-15 senelik arkadaş, işinde gücünde çalışan tipleriz.

Bu arada başlayalı tam 8(sekiz) sene olmuş oyuna..
hiçbir online oyun bu güzel eserin yerini tutamayacak. şarap gibi yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor.
ya tabi ki p2p olacak da şu ek paket fiyatları ve aylık ücret steam'deki gibi satın alma gücüne göre ayarlansa keşke. ek pakede yüz elli lira, aboneliğe aylık 50 lira vermek koymamaya başladığında zaten işini gücünü eline almış, evlenmiş yuvanı kurmuş falan oluyorsun, oynayacak vaktin olmuyor.
Eski popülerliğini kaybeden bir döneme damga vurmuş ama hala popüler oyun.Çok sağlam boss fightleri vardı az izlemezdim zamanında.
görsel
en önemli özelliği hikayesinde iyilerin ve kötülerin iki farklı ırktan eşit sayıda türemesidir.

yani lotr gibi değil. bu da hikayeye mükemmellik katıyor.

şuan gelecek filmi bir çoğunuz önemsemiyor olabilir ama lotr'i gölgede bırakacak film çıktıktan sonra garanti verebilrim.
vanilla serverları açılacak olan oyun.
https://twitter.com/NostalBegins

Vanilladan sonra kapatmış olan şahsımı oyuna sokacaktır büyük ihtimal.Eski dungeonlar şimdiki çoluk çocuğu kaldırmaz,siker.
Şu yaşa gelip hala vazgeçemediğim pc fenomeni. Arkadaş hala mı deyip durduğum, kredi kartını sırf bu sebepten kapattırmadığım müthiş bir bağlayıcı.
Teşekkürler blizzard teşekkürler warcraft...
Yaklaşık bir haftadır sürekli lag olmasından ötürü oda arkadaşıma ve sevgilisine sinir krizleri geçirten oyun. Eylülde gelecek olan legions expansion'ı ile blizzard* yine oyuncularıyla dalga geçer gibi çiçek toplatacaktır.*
private serverları ile oynamaya çalıştığım oyundur.

adam gibi bir private server bilen varsa blitzlike böyle süper olur. çıldırmak üzereyim lan.
oyun parasıyla, oyun süresi satın alabileceğiniz oyun. eskiden yoktu bu. eğer oynayacaksanız pvplerde sürünmeyin derim.
tekrar başlamayı düşündüğüm oyun.

tanımı geçtikten sonra beyler adam gibi private server bilen var mı? oynayan varsa beraber akalım mı? yoksa da başlamak isteyen eski topraklar varsa beraber toplaşalım mı? bi pala, bi shaman filan akmaz mıyız lan.
Avrupalı kızların bi kısmı türktür.ultimanın da modası geçti.yapçak bişi yok maalesef.
ha bide i dont try the thing that i tried more than 10 times.for me after 10 times it is a big failure.
saçmalıklarüstüne saçmalıkların bindirildiği oyun.
10 tane daha mı ne harita çıkcakmış.
oyun oynamayı bırakalı baya oluyo.
dolar bu kadar pahalıyken sürekli oynayamayacağım bir oyuna o kadar para vermek istemiyorum. kapsamlı privateler araştırmaktayım bulursam haberdar ederim sözlük.
Paralı amk .
dersler başlamadan 2 ay önce başlayıp, warlords of dreanor paketini almadan 86 lvla kadar oynadığım oyundur. bıraktım şimdi, vakit ayıramıyorum. ama yazın dönerim belki. vakti olan insansanız ve oyun oynamak istiyorsanız doğru karar.
ilişki bitiren oyundur. kafa yakar. yuva yıkar.
oynasak mı yeniden dedirten oyundur.